Operátor CNC strojů

HANZA Mechanics Kunovice patří do švédské skupiny HANZA Group, která poskytuje futuristické výrobní řešení v oblasti mechaniky, elektroniky, kabelů a finální montáže. HANZA působí v České republice, , Švédsku, Finsku, Estonsku, Polsku, Německu a Číně. V současné době zaměstnává v Kunovicích zhruba 55 kvalifikovaných zaměstnanců a směřuje k růstu.

Z důvodu rozvoje firmy a zvyšování objemu zakázek pro významné světové partnery hledáme nyní následující pozici pro práci v Kunovicích:

CNC Operátor výroby

Co budete dělat?

  • Obsluha plasmy, laseru, práce na ohýbacích strojích, CNC strojích, vizuální kontrola výrobků, osobní kontakt možný po tel. domluvě
  • Výroba dílů a podsestav
  • Kontrola hotových výrobků pomocí základních měřidel
  • Evidence výroby v průběhu směny
  • Udržování čistoty a pořádku na pracovišti

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Které zkušenosti/dovednosti se vám budou hodit?

  • Zodpovědný přístup k práci a spolehlivost.

Co dostanete na oplátku:

Proč jsme rádi součástí HANZA Mechanics Kunovice?

  • Jsme stabilní a rychle rostoucí, švédská firma
  • Každý nováček je kompletně zaškolený a umožňujeme další kariérní postup
  • Rozpis směn známe předem a můžeme si tak plánovat volný čas
  • Nadstandartní mzda je vždy férová a každý rok ji valorizujeme
  • Máme vždy nabitou kartu na nápojové a jídelní automaty
  • Dovednostní příplatek
  • Obědy v závodní jídelně máme dotované nebo máme stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené je super
  • Dostáváme odměny za dodržení fondu pracovní doby
  • Za doporučení nového kolegy dostáváme bonus
  • Dostáváme odměny na Vánoce nebo k významným životním událostem
  • Možnost karierního růstu (např. na parťáka či mistra)
  • Máme možnost práce přesčas
  • Není to pásová výroby
  • Máme firemní akce
  • Věrnost se vyplácí máme na to program

Jak probíhá výběrové řízení?

Přihlaste se na nabídku. My se Vám ozveme a probereme podrobnosti. Výběrové řízení má 1 kolo. Prohlédnete si výrobu a setkáte se s vedoucím a mistrem.

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Production, region Kunovice

SVÁŘEČ S OPRÁVNĚNÍM ZK 111 1.1

  • Kovárna VIVA
  • Zlín
  • Dohodou

Jsme moderní česká průmyslová kovárna založená v roce 1992, která navazuje na tradici kovárny firmy Baťa z roku 1932. Vyrábíme pro nejlepší, a proto mezi naše významné zákazníky patří takové světové…

MISTR KOVÁRNY

  • Zlín
  • 44 - 48 000 Kč/měs

Operátor výroby s možností ubytování (Hluk)

  • HOFMANN WIZARD
  • Uherské Hradiště
  • 26 - 28 000 Kč/měs

Do závodu, který působí v Hluku od roku 1986 jako tradiční dodavatel automobilových klimatizací, hledáme operátory do výroby. Společnost se zabývá výrobou komponentů klimatizačních a chladicích…