Operátor gumárenskej výroby

Aká bude vaša kľúčová zodpovednosť:

Gumárenská výroba - lodný priemysel – nárazníky na lode a móla

Miesto výkonu práce:
Nábrežie Ľ. Štúra 25
95618 Bošany

Náplň práce:

  • obsluha strojov a zariadení vo výrobnej firme
  • miešanie gumových zmesí
  • príprava foriem
  • sekanie gumy

Aké skúsenosti by ste mali mať:

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti:

  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

  • prax v gumárenskej alebo strojárskej oblasti výhodou

Osobnostné predpoklady:

  • spoľahlivosť
  • iniciatívnosť

Čo dostanete na oplátku:

Pracovné podmienky:

  • Trojzmenný pracovný režim
  • Aj nočná práca

Benefity:

  • práca v stabilnej a jedinečnej výrobe v Európe pre britskú spoločnosť
  • dochádzkový bonus
  • bonus + systém
  • možnosť dobrovoľného uzatvorenia DDS s príspevkom zamestnávateľa
  • možnosť kariérneho a finančného rastu
  • ďalšie príplatky po zaškolení
  • nadčasové príplatky nad rámec Zákonníka práce

  • Po 1-mesačnej skúšobnej dobe pracovná zmluvu na 1 rok, potom na neurčito

  • Stravné lístky – strava sa objednáva individuálne – cena lístka 4 €

  • Možnosť pomoci s ubytovaním vo Farskom zariadení priamo v Bošanoch. Noc 8 € - refakturácia alebo svoje ubytovanie
I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Production, region Bošany

Manažér výroby

  • Manuvia Expert Recruitment SK
  • Trenčiansky kraj
  • 4 000 - 6 000 EUR/mes

Príležitosť pre skúseného manažéra výroby so skúsenosťami v strojárstve! Čo bude Vašou náplňou práce?- Organizácia a koordinácia výrobného procesu. - Zabezpečenie dodržiavania bezpečnostných noriem…

Generálny riaditeľ

  • 5 000 - 8 000 EUR/mes

- zodpovednosť za celkové riadenie strojárskej výrobnej spoločnosti - Stanovovanie a realizácia stratégie a dlhodobých cieľov spoločnosti - Riadenie všetkých operačných, finančných a obchodných…

Projektový manažér

Poďte rozbehnúť strojársku výrobu v Grécku! Čo Vás čaká?- Plánovanie a monitorovanie časového harmonogramu projektu a zabezpečenie dostupnosti potrebných zdrojov a finančných prostriedkov. -…