Operátor / Obsluha lisovacích a zváracích zariadení

Náplň práce:

  • obsluha lisovacích zariadení / présberendezések kezelése
  • obsluha zváracích zariadení / hegesztő prések kezelése
  • kontrola a triedenie vyrobených dielov / a gyártott termékek ellenőrzése és válogatása
  • vedenie sprievodnej dokumentácie / a kisérő dokumentáció vezetése

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Dĺžka praxe
bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti:
fyzická zdatnosť
manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady:
pozornosť
spoľahlivosť
precíznosť (presnosť)

Čo dostanete na oplátku:

Ponúkané výhody:

  • mesačná mzda od 750€ do 900€ brutto vrátane mesačných bonusov
  • odborné preukazy hradené firmou
  • možnosť profesíjneho rastu a ďalšieho rozvoja
  • doba neurčitá po uplynutí 6 mesiacov na základe vzájomnej dohody
  • príspevok na stravu (stravovacia karta)
  • príspevok na dopravu
  • bonusy pri životných jubileách a za lojalitu

Pracovné podmienky

Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno

I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Team Lead for Supply Chain Management

  • Goodcall Slovakia
  • Trnava region
  • 2 000 - 2 400 EUR/m

Become a part of a new department of Supply Chain Management! Are you someone with previous experience in leadership within an international environment who is not afraid of such a challenge?We are…

Mechatronik TRNAVA

  • Manuvia Expert Recruitment SK
  • Trnava
  • 1 800 EUR/mes

V pracovnej pozícii bude Vašou úlohou diagnostikovať zdroj problému na strojoch (lisy, nástrojárske stroje, robotické linky) a navrhovať riešenia spolu so spolupracujúcim tímom technikov a zámočníkov…

Junior PMO Analyst

  • Trnava
  • 3 200 - 3 700 EUR/m

This is an EXCITING OPPORTUNITY to be part of the NEW  IT HUB with a global reach!  All roles sit in HQ org. chart with a new Digitalization team.🚀 Join the IT Revolution in DigITalization! 🌐…