Osobní asistent/ka jednatelky

Máte rád/a organizovanost, multitasking a umíte pracovat s Outlook kalendářem? Hledáte pozici v tuto chvíli na flexibilní částečný úvazek? (cca 20-25 hod týdně)

Lákají Vás novinky v oblasti AI (umělé inteligence) rád/a byste si vyzkoušel/a její implementaci v praxi?

Umíte pracovat s MS Word (úprava dokumentů) a zvládnete i lehkou grafiku? (příspěvky na LinkedIn, prezentace)

Pak hledáme právě Vás!

Co budou Vaše hlavní úkoly a odpovědnosti?

1. Správa diáře: Plánování, koordinace a sledování všech schůzek, událostí a aktivit. Zajišťování, aby byly všechny závazky splněny včas a bez konfliktů.

2. Hlídání dead-lines: Upozorňování na blížící se termíny a zajišťování jejich dodržení.

3. Osobní záležitosti: Pomoc s organizací a zařizováním soukromých záležitostí jednatelky.

4. Správa LinkedIn účtu: Aktualizace informací, sledování a reagování na zprávy, navazování nových kontaktů a udržování stávajících vztahů na platformě LinkedIn. Zveřejňování příspěvků.

5. Komunikace: Zastupování v komunikaci s partnery, klienty nebo jinými zainteresovanými stranami. Vytváření a odpovídání na e-maily, telefonní hovory atd.

6. Administrativní úkoly: Příprava dokumentů, reportů a prezentací, zájem o novinky v oblasti umělé inteligence.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Vynikající organizační dovednosti a schopnost prioritizace úkolů
  • Zkušenost s prací v Outlooku a ovládání kalendáře
  • Znalost LinkedIn a schopnost tvořit zajímavé příspěvky
  • Samostatnost, spolehlivost a profesionální přístup
  • Dobré komunikační dovednosti, písemné i ústní. ANGLIČTINA na dobré komunikativní úrovni nutná
  • Schopnost rychle reagovat na změny a flexibilita, i časová
  • Zkušenosti z obdobné pozice výhodou

Co dostanete na oplátku:

  • Časovou flexibilitu
  • Částečný úvazek (cca 20-25 hod týdně)
  • Práci z domova
  • Širší náplň práce
  • Dobré finanční ohodnocení
  • MultiSport kartu
  • Kanceláře v srdci Prahy

Těšíme se na Váš motivační dopis, kde se nám představíte a prezentujete, proč Vás tato pozice láká.

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Administration, region Nové město

Account Executive - Leo Burnett

  • KINDRED GROUP
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

V současné chvíli hledáme posilu do accountského týmu agentury Leo Burnett.

JUNIOR FINANČNÍ SPECIALISTA (m/ž)

  • VINCI Construction CS
  • Praha 4
  • Dohodou

Skupina VINCI Construction CS je největší stavební skupinou v České i Slovenské republice. Pokrývá většinu oborů stavebních činností ve všech českých i slovenských regionech a tvoří ji celkem 22…

Project Office Manager

  • Future Recruitment
  • Dohodou

Pro mého klienta, obchodní společnost, působící na různých evropských trzích obsazuji pozici Project Office Managera pro oddělení developmentu. Hledáme osobu, která se připojí k týmu a bude…