Application Support Specialist

Hledáte příležitost, jak se ponořit do dynamického světa IT a stát se klíčovým hráčem v oblasti aplikační podpory s možností pracovat na zajímavých projektech a přinášet inovativní řešení? Připojte se k týmu mediso jako Application Support Specialist a využijte své odborné znalosti k podpoře a zlepšování softwarových integračních platforem a business aplikací.

Jako Application Support Specialist budete zastávat klíčovou roli v definici, implementaci a následné podpoře provozu softwarové  integrační platformy a vyjmenovaných business aplikací z katalogu služeb pro jednotlivé klienty společnosti mediso, včetně vytvoření a udržování technické dokumentace jejich návrhu a aktuálního stavu.

Bude přebírat nové elementy integrační platformy a vyjmenovaných business aplikací včetně jejich změn do produkce a zabezpečovat jejich rutinní podporu a provoz, s cílem zabezpečit potřebnou kvalitu služeb pro zákazníky společnosti mediso.

Vaší hlavní odpovědností bude zabezpečení provozu a druhé úrovně podpory provozu softwarové integrační platformy a business aplikací v rámci schválených projektů, včetně vytváření a udržování dokumentace návrhu a aktuálního stavu, včetně příslušné provozní dokumentace.

Budete řešit provozní incidenty a problémy spojené se svěřenými platformami a aplikacemi, odbavovat rutinní servisní požadavky u spravovaných platforem a aplikací, provádět rutinní úkony správy svěřených platforem a aplikací, využívat monitorovací nástroje společnosti mediso, spolupracovat na realizaci projektů s příslušným projektovým manažerem, podílet se na definici a údržbě postupů a procesů pro přebírání služeb do provozu, odpovídat za kontrolu kvality přebíraných služeb, připravovat podklady pro přímého nadřízeného a plnit případné další úkoly dle jeho pokynů.

Vedle hlavních odpovědností budete mít také obecné odpovědnosti, jako je svědomité plnění svěřených úkolů v rámci stanoveného času či rozpočtu, aktivní přispívání k řešení problémů, dodržování zásad slušnosti a spolupráce s ostatními zaměstnanci, zodpovědnost za účelné hospodaření se svěřenými prostředky a využívání standardních nástrojů dle vnitrofiremních postupů a směrnic.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Ideálně 2 roky praxe ve stejné nebo podobné roli
  • Zkušenosti s moderními technologiemi a trendy v oboru
  • Schopnost strategického myšlení
  • Analytické myšlení a rychlá orientace v nepřehledných situacích
  • Silné komunikační dovednosti a stakeholder management
  • Komplexní znalost hardwaru, softwaru, aplikačního a systémového inženýrství
  • Prokazatelné předchozí zkušenosti s aplikační podporou
  • Znalosti integračních platforem a nástrojů, databázových technologií a dotazovacích jazyků, web aplikačních serverů, práce v OS Windows a Linux, programovacích a skriptovacích jazyků
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Anglický jazyk slovem i písmem na technické úrovni
  • Proaktivní komunikace s interními zákazníky
  • Analytické a logické myšlení
  • Proaktivita, systematická práce, práce v týmu, cílevědomost, pečlivost, svědomitost, orientace na detail

Co dostanete na oplátku:

  • Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje
  • Práce v dynamickém a inovativním prostředí
  • Podpora dalšího vzdělávání a certifikací
  • Široká škála firemních benefitů
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce na zajímavých a významných projektech
I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Information Technology, region Praha hl.m.

Test Analyst

  • MatiDal Technology
  • Praha hl.m.

Náplň práce: - příprava testovacích cílů, scénářů a návrh testovacích dat: zodpovědnost za vytváření testovacích požadavků podle obchodního zadání a podle risk analýzy produktů a projektů.…

React developer

  • Freelance
  • Dohodou

Jsme společnost profiq a hledáme zkušeného React developera, který se přidá k našemu týmu a bude pracovat na vývoji interního vývojářského portálu Cortex pro mezinárodního klienta, který využívá…