PLC Elektrotechnik- nadštandardný plat, 8h prac čas, PO-PIA

Pre významnú a expandujúcu strojársku spoločnosť s dlhoročnou tradíciou hľadáme Junior a Senior PLC technika

Máš elektro-technické vzdelanie, znalosť PLC automatizácie a vieš si predstaviť svoje uplatnenie v oblasti strojárstva?

Hľadáme PLC elektrotechnika s vyhláškou §21 alebo § 22

Náplňou práce bude:

  • Testovanie strojov a zariadení
  • Uvádzanie liniek a strojov do prevádzky
  • Tvorba výkresovej dokumentácie
  • Navrhovanie zlepšení
  • Komunikovanie so zákazníkmi

  • Elektrotechnickej vyhlášky  § 22
  • Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu je nutnosťou
  • Prax v oblasti elektrotechnickej údržby pre nízke alebo vysoké napätie - výhodou
  • Znalosť mechaniky, hydrauliky, pneumatiky - výhodou
  • Znalosť frekvenčných meničov, elektrických pohonov, riadenia a regulácie PLC ( Siemens, TiaPortal, Simatic)
  • § 23-výhodou
  • Komunikatívna angličtina
  • Práca je na 8h zmeny - PO-PIA

Čo dostanete na oplátku:

  • Nástupný bonus 1000€
  • po 3 mesiacoch (zvládnutie tréningov, školení, požadovanej výkonnosti) nárast základnej mzdy o 5 % a o ďalších 5 % po naplnení očakávaného štandardu pre danú pozíciu
  • obedy len za 0,50 EUR
  • 13. a 14. plat (jeden plat navyše v priebehu aktuálneho roka)
  • príspevok do III. dôchodkového piliera
  • pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo kúpu automobilu
  • poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote 120 EUR ročne
  • odmena za odporučenie kandidáta úspešného vo výberovom procese v celkovej hodnote 1000 EUR
  • príspevok na svadbu vo výške 250 EUR
  • príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 250 EUR
  • príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov vo výške 70 EUR na dieťa
  • finančná odmena za odpracované roky od 40 do 500 EUR
  • životné poistenie (24 hodinové poistné krytie)
  • každoročné mzdové prehodnotenie
  • Výkonnostný jednorazový bonus v priemernej výške 1000€

I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

ŠPECIALISTA oddelenia pre významný obchodný reťazec - Veľký Meder

  • Manuvia Expert Recruitment SK
  • Veľký Meder
  • 1 500 EUR/mes

Ak máte prax z maloobchodu a hľadáte pozíciu v stabilnej spoločnosti s možnosťou sa naplno realizovať a byť dôkladne zaškolení, ste na správnom mieste :)Pre veľký počet záujemcov budeme kontaktovať…

Team Lead for Supply Chain Management

  • Goodcall Slovakia
  • Trnava region
  • 2 000 - 2 400 EUR/m

Become a part of a new department of Supply Chain Management! Are you someone with previous experience in leadership within an international environment who is not afraid of such a challenge?We are…

Mechatronik TRNAVA

  • Trnava
  • 1 800 EUR/mes

V pracovnej pozícii bude Vašou úlohou diagnostikovať zdroj problému na strojoch (lisy, nástrojárske stroje, robotické linky) a navrhovať riešenia spolu so spolupracujúcim tímom technikov a zámočníkov…