Pracownik Myjni w Salonie Samochodowym - Warszawa/ Piaseczno

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Marzysz o pracy blisko pojazdów różnych marek? Chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Jeśli odpowiedziałeś na chociaż jedno pytanie TAK, dołącz do naszego zespołu!

  • Przygotowywanie pojazdów do sprzedaży;
  • Czyszczenie i mycie samochodu wewnątrz oraz na zewnątrz;
  • Współpraca z Klientem (np. pomoc w transporcie Klienta do banku czy urzędu);
  • Parkowanie pojazdów na placu oraz ich transport na krótkich dystansach;
  • Realizacja drobnych napraw w salonie sprzedaży;
  • Fotografowanie aut.

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Czynne prawo jazdy kategorii B;
  • Solidność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków;
  • Gotowość do pracy fizycznej

Co otrzymujesz w zamian:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
  • Dobrą atmosferę w zespole
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • Pracę po 12 godzin (8-20)
  • 14/15 dni pracujących, w tym dwa weekendy w miesiącu (niedziele tylko handlowe)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Kartę Multsport

Możliwość zakupu produktów firmowych z rabatami (samochody, ubezpieczenia itd.).

I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Obsluha CNC stroje

  • DISPONERO
  • Turnov
  • Dohodou

Máte zájem o práci v oblasti strojírenství? Chcete být součástí společnosti jejímž cílem je mít spokojené zaměstnance? Pro našeho významného zákazníka hledáme kandidáta na pozici Obsluhy CNC stroje,…

Obsluha přesného CNC stroje

  • DISPONERO
  • Turnov
  • Dohodou

Pro našeho významného zákazníka, který působí v exkluzivním světě výzkumu a vývoje hledáme kandidáta na pozici - Obsluhu přesného CNC stroje. Staň se součástí týmu dlouhodobě úspěšné společnosti…