Produktový administrátor so slovenčinou

Sme jednou z najväčších e-commerce firiem v Českej republike a expandujeme do zahraničia. Najviac hrdí sme na to, že zákazníkom ponúkame jednu z najkvalitnejších služieb na európskom trhu. V Košíku zásadne pretvárame tradičné odvetvie a prepisujeme budúcnosť spôsobu nakupovania potravín. Náš rast už čoskoro prekročí 3 miliardy korún čistého obratu a to sme ešte len na začiatku našej cesty.

A ako to už býva, veľké ambície vyžadujú aj veľké talenty, na ktorých naša firma stojí. V Košíku sa vždy usilujeme o ambicióznych, šikovných a zodpovedných kolegov, ktorí nám pomôžu Košík.cz pretvoriť do firmy európskych rozmerov.

Máš chuť pridať sa k revolúcii v nakupovaní? Spoločne ZALISTUJEME sortimentnú ponuku tak, aby u nás zákazníci našli na webe aj v aplikácii presne to, čo hľadajú.

Čo bude náplňou tvojej práce?

  • Správa produktov na našom webe a v aplikácii – listovanie nových výrobkov a kontrola atribútov aktívnych výrobkov.
  • Dopĺňanie fotografií a textov v administrácii obchodu.
  • Úzka spolupráca s kolegami z oddelenia Sales a Marketing a Finance.
  • Komunikácia s našimi obchodnými partnermi.

Ako si ťa predstavujeme?

  • Výborný písaný prejav v slovenskom jazyku.
  • Nebojíš sa ovládať nové programy a práca s dátami v Exceli ti príde zaujímavá.
  • Si učenlivý, oceníme starostlivosť a spoľahlivosť.
  • Máš pozitívny vzťah k jedlu a baví ťa nakupovanie v internetových obchodoch.
  • Výhodou je znalosť systému EPC alebo skúsenosť s aplikáciou Trello.

Čo dostanete na oplátku:

  • možnosť kariérneho rastu
  • variabilnú zložku mzdy s možnosťou vyššieho plnenia
  • možnosti vzdelávania, štúdium jazykov a osobný rozvoj
  • zmluvu na dobu neurčitú
  • moderné kancelárie priamo na metre A – Dejvická
  • 5 týždňov dovolenky
  • zamestnanecké benefity (zľavy na Košík.sk a u našich partnerov, Multišport kartu, výhodné tarify od O2, odmeny za odpracované roky, ZOO karta)
  • pružnú pracovnú dobu

Máš chuť podieľať sa na revolúcii v nakupovaní spolu s nami? Tak neváhaj a napíš nám!

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Sales & Marketing & Purchasing, region Hlavné mesto Praha

Brand Business Leader

  • Goodcall
  • Prague
  • By agreement

We are looking for a new colleague who will lead brand in CZ, HU, and SK with the mission to outperform the professional beauty market and to continuously build and strengthen the brand equity…

Specialista oddělení - Ovoce/Zelenina

  • Košík
  • Horní Počernice
  • Dohodou

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku…

PR & Comms Manager

  • KINDRED GROUP
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

 V Publicis Groupe hledáme nového kolegu na pozici PR & Communications Manager, který má minimálně 3 roky zkušeností v obdobné pozici ve větší mezinárodní společnosti (ideálně B2B).