Projektový technolog /žka se zaměřením na tištěné spoje (PCB)

Co vás čeká

Tvorba cenových nabídek pro nové projekty.

Zajišťování nových projektů a specifikace materiálových vstupů.

Příprava, realizace a vyhodnocení ověřovací série, vzorkování nového výrobku.

Zlepšování výrobních procesů a produktů.

Účast na technických jednáních včetně komunikace v anglickém jazyce.

Organizování technologické přípravy sériové výroby.

Koordinace výroby v Bulharsku.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Uvítáme kolegu/kolegyni se SŠ nebo VŠ vzděláním v oboru elektro, se znalostí anglického jazyka (slovem i písmem).

Posilu, která se nebojí pracovat s PC (MS Office, SAP), se znalostmi výroby tištěných spojů a alespoň 2letou praxí na obdobné pozici.

Co dostanete na oplátku:

Co vám můžeme nabídnout

Nabídneme Vám zaškolení a podporu při nástupu do zaměstnání, motivující mzdové ohodnocení dle praxe a úrovně samostatnosti, pružnou pracovní dobu, podporu odborného i jazykového rozvoje s vlastními jazykovými kurzy, získání zkušeností z dynamicky se rozvíjející společnosti, spolupráci na zajímavých projektech a prima kolegy!

Dále nabízíme: Stravenkový paušál, příspěvek do penzijního/životního fondu, moderní nástroje komunikace - mobilní aplikace JOBKA se slevovou kartou, zvýhodněné paušály smluvních operátorů, pohodlné parkování včetně kolárny pro sportovce.

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Production, region Náchod nebo Zdice

Elektrotechnik

  • HOFMANN WIZARD
  • Jičín
  • Dohodou

Hledáme šikovné Elektrotechniky.Nástup – možný ihned. Pracoviště Hořice.

ELEKTROMECHANIK

  • Rychnov nad Kněžnou
  • Dohodou

Hledáme zkušeného a vášnivého Elektromechanika do automobilového průmyslu. Pokud máte zájem pracovat v dynamickém prostředí, kde můžete využít své technické dovednosti a přispět k efektivnímu provozu…

Inženýr testování

  • Trutnov
  • Dohodou

Pro dynamickou a inovativní společnost působící na globálním trhu hledáme zkušeného Inženýra testování. Místo výkonu práce: Trutnov