Recepcjonistka

Jeśl lubisz kontakt z ludźmi, prace administracyjne i obsługa bezpośrednia Klienta nie jest dla Ciebie wyzwaniem, nie masz doświadczenia i chcesz je zdobyć, szukasz dodatkowej pracy?
Jeżeli odpowiesz sobie TAK! To znaczy, że ta praca jest dla Ciebie!
Poszukujemy osoby na stanowisko RECEPCJONISTA/-TKA do naszego Salonu w Katowicach.

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Obsługa Klienta
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Administracyjne wsparcie zespołu
  • Rejestracja klientów w wewnętrznej bazie danych
  • Obsługa telefoniczna recepcji
  • Współpraca z firmami kurierskimi
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Co otrzymujesz w zamian:

  • Umowę zlecenie (29 PLN brutto/ h)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych, soboty oraz niedziele handlowe
  • Pełne przeszkolenie z zakresu obowiązków
  • Komfortowe warunki pracy
  • Przyjazną atmosferę, w młodym energicznym zespole
I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Car Detailing Technician

  • Driverama
  • Trnava
  • 1 600 EUR/mes

Máš rád autá a kladný vzťah k ich výzoru? Hľadáme šikovných ľudí, ktorí ich budú skrášľovať a pripravovať k predaju.Pokiaľ si odhodlaný zlepšovať svoje skúsenosti a rád zdolávaš nové výzvy, radi ťa…

Pracovník starostlivosti o vozidlá

  • Driverama
  • Nitra
  • 1 250 EUR/mes

Baví ťa práca s autami? Starostlivosť o tvoj automobilový zázrak ťa napĺňa? Alebo si absolvent bez pracovných skúseností, prípadne hľadáš nové uplatnenie?Pripoj sa do nášho tímu, ktorý ťa všetkému…

Specialista logistiky

  • DISPONERO
  • Mladá Boleslav
  • Dohodou

Hledáme dynamického Specialistu logistiky, který chce být pravou rukou manažera logistiky a má chuť podílet se na inovativních projektech a optimalizaci procesů v rychle se rozvíjejícím prostředí.