Recepcjonistka - praca dodatkowa

Lubisz kontakt z ludźmi, prace administracyjne i obsługa bezpośrednia klienta nie jest dla Ciebie wyzwaniem, nie masz doświadczenia i chcesz je zdobyć, szukasz dodatkowej pracy?
Jeżeli odpowiesz sobie TAK! To znaczy, że ta praca jest dla Ciebie!
Poszukujemy osoby na stanowisko RECEPCJONISTKA do naszego Salonu w Bielanach Wrocławskich

  • Witanie naszych Klientów
  • Pomoc handlowcom w rejestrowaniu danych Klientów w wewnętrznej bazie danych
  • Obsługa telefoniczna recepcji
  • Dbanie o obieg dokumentów wewnątrz firmy
  • Prowadzenie korespondencji
  • Wsparcie w pracach administracyjnych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań
  • Dobrej organizacje pracy
  • Dbania o klientów na wysokim poziomie
  • Współpracy z zespołem
  • Mile widziana znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Co otrzymujesz w zamian:

  • Umowę zlecenie
  • Praca w piątki, soboty i niedziele handlowe.
  • Pełne przeszkolenie z zakresu obowiązków
  • Komfortowe warunki pracy
I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Vedoucí směny na prodejně chovatelských potřeb

  • SuperZOO
  • Jesenice
  • 24 - 30 000 Kč/měs

Vítejte do světa, kde chovatelské potřeby nejsou jen výrobky – jsou to stavební kameny pro zdraví a štěstí našich mazlíčků. Pokud máte rádi akci, koordinaci a zvířecí příběhy, mohli byste se stát…

  • SuperZOO
  • Karlovy Vary

Recruiter s AJ - Pardubický kraj - cca 45-55k/m + bonus - hybrid HO

  • Goodcall
  • Přelouč
  • 45 - 55 000 Kč/měs

🔻 Hledám na Pardubicku recruitera s Angličtinou cca za cca 50k plus bonusy - je tu specifická cílovka, kterou to může posunout - jste v ní? 🔻Výchozí prerekvizita - umíte slušně anglicky. Ideálně…