Řidič VZV

Hledáme řidiče VZV!

Hledáte stabilní zaměstnání s jistotou výplaty?

Baví Vás jezdit s VZV?

Propadlý průkaz nám nevadí a zbytek Vás rádi naučíme!

Náplň práce:

  • Obsluha pecí pro tepelné zpracování
  • Řízení VZV
  • Rozmisťování kovových obrobků v halách a pecích
  • Měření základních veličin

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Vzdělání v technickém oboru
  • Zkušenost s řízením VZV výhodou!
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • Základní znalost práce s PC

Co dostanete na oplátku:

  • Pravidelné navyšování mzdy
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu ve výši 50%
  • Příplatky za práci o víkendu a v noci nad rámec zákoníku práce
  • Firemní stravování
  • Služba „Employee Life Assistant“
  • Slevové poukazy u našich partnerských e-shopů
  • Sleva 50% z ceny produktů výrobce GEOMAG
  • Odměna za uskutečněný zlepšovací návrh
  • Příspěvek na penzijní připojištění

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Logistics & Supply, region Pardubický kraj

Automechanik mzda od 32 000 Kč /měs.

  • HOFMANN WIZARD
  • Ústí nad 0rlicí
  • 32 - 40 000 Kč/měs

Máte vzdělání v oboru automechanik? Vyhovuje Vám práce ve 2 směnném provozu?

Skladový specialista

  • Vysoké Mýto
  • Dohodou

Pro výrobní provoz ve Vysokém Mýtě hledáme skladového specialistu, který nám zoptimalizuje logistické procesy v naší společnosti.

Specialista /ka ILS - řízení životního cyklu produktu

  • FreeCon
  • Pardubice, Home office
  • Dohodou

Jednání se zákazníky v oblasti ILS (integrované logistické podpory) koordinace ILS projektů za účelem naplnění požadavků zákazníka podílení se na jednání se zákazníkem k zabezpečení služeb v oblasti…