Sharepoint Developer

Pro mého klienta, obchodní společnost s vlastním IT oddělením a interním vývojem hledáme posilu do jejich týmu na pozici Sharepoint developer (online, onpremise)

Co vás čeká:

  • Vývoj aplikací v prostředí Sharepoint online, SharePoint SE, Nintex workflow a M365.
  • Návrh, vývoj a implementace moderních SharePoint řešení.
  • Návrh a rozvoj firemního intranetu.
  • Účast na digitalizačních projektech společnosti.
  • Tvorba technické dokumentace.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Co klient požaduje:

  • Zkušenosti s vývojem v SharePoint (platformy 2016 a novější nebo Sharepoint online) a znalostí moderních technologií.
  • Zkušenosti se SharePoint Framework, Javascript, HTML, CSS, JQuery.
  • Znalost PowerApp a PowerAutomate.
  • Analytické myšlení.
  • Smysl pro zodpovědnost.
  • Týmový duch a schopnost efektivní spolupráce.
  • Učenlivost a zájem o nové dovednosti a rozvoj.

Výhodou:

  • Nintex Workflow & formuláře
  • C#
  • Prostředí PowerShell
  • Architektura SharePoint sites v M365
  • Rozhraní SharePoint
  • SQL
  • Vývoj aplikací pro MS Teams

Co dostanete na oplátku:

Co klient nabízí:

  • Inovativní pracovní prostředí a práci se špičkovými technologiemi.
  • Možnost pro osobní rozvoj a profesní růstu.
  • Možnost hybridního režimu.
  • Možnost práce na HPP nebo ŽL dle Vašich preferencí.
  • Velice přátelské pracovní prostředí – příjemný šéf i kolegové.
  • Firemní benefity: 5 dní volna k dovolené navíc, slevy na firemní služby a produkty, multisport karta, teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů, zvýhodněné tarify od T-mobile i pro rodinné příslušníky, zdravotní péči uLékaře.cz.

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Information Technology, region Praha hl.m.

Network engineer

  • Citas
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

Staňte se součástí dynamického týmu v české společnosti xConsulting, která udává tempo v oblasti síťové infrastruktury a IT bezpečnosti. Přidejte se k nám a pracujte na projektech pro přední české a…

Data Engineer Team Lead

  • KINDRED GROUP
  • Dohodou

Jsme datově-analytické oddělení v mediální divizi Publicis Groupe. Naši kolegové využívají námi zpracovaná data pro pokročilé plánovaní a vyhodnocování mediálních kampaní i pro práci s našimi…

Account Manager

  • KP2 Czech Republic
  • Dohodou

Naším klientem je renomovaná globální společnost nabízející IT služby s významným tržním podílem, pro kterou hledáme obchodníka zodpovědného za svěřený region - Východočeský kraj. V daném regionu…