Skladový operátor v okolí Prahy (39 - 43 tis. Kč měsíčně)

Hledáme zodpovědného a pečlivého skladníka do týmu ve skladu DHL v Jirnech. Vaším hlavním úkolem bude picking – vychystávání zboží dle objednávek, zajištění správného a rychlého procesu expedice. Součástí této činnosti bude také používání strojů pro přemisťování zboží, na které budete samozřejmě v průběhu tréninku zaučeni.

Vaše pracovní náplň by obsahovala následující činnosti:

  • Picking
  • Štítkování zboží
  • Balení a polep krabic
  • Nakládka a vykládka zboží
  • Přeprava materiálu na VZV

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Schopnost samostatné práce

Preciznost

Ochota pracovat ve vícesměnném, nebo nepřetržitém provozu

Zkušenost ve skladu výhodou

Co dostanete na oplátku:

Bezpečné a čisté pracovní prostředí

Atraktivní sezónní bonusy

Stravenky

Možnost rozšiřujících školení pro manipulační techniku

Poskytování záloh na výplatu

5 týdnů dovolené

Firemní doprava do místa práce, nebo příspěvek na dopravu

Stravování ve firemní kantýně

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Logistics & Supply, region Praha

Skladový operátor

  • Košík
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku…

Brigáda v Rohlíku Praha 6 - Liboc

  • Rohlik.cz
  • Praha – Liboc
  • 190 - 209 Kč/hod

Nabíráme brigádníky na výpomoc v našem skladu v Praze v Horních Počernicích. Budeš v pohybu, protáhneš celé tělo a ještě si vyděláš! Čeká tě aktivní práce a prostorách moderního skladu. Nabízíme 190…

Brigáda v Rohlíku Horní Počernice

  • Rohlik.cz
  • Praha – Horní Počernice