Specialista na MS Azure a MS 365

Pro našeho klienta obsazujeme do týmu nového kolegu/kolegyni. Společnost S&T se zaměřuje na komplexní dodávky systémů pro výrobní podniky, finanční instituce, energetiku, telekomunikace a státní správu a samosprávu.

Náplň práce:

  • Konzultace business požadavků zákazníka a jejich transformace na technické řešení.
  • Účast na implementačních/migračních projektech pro MS Azure, Microsoft 365 (Teams, Exchange Online, OneDrive, Intune/SCCM, EMS…).
  • Implementace a podpora produktů v rámci M365 (instalace, konfigurace, provoz; nastavení tenantů dle licenčních modelů, testování funkčností z pohledu administrátora i z pohledu uživatele, zaškolení personálu zákazníka, tvorba dokumentace, participace na workshopech pro zákazníky, podpora provozu zákazníka).
  • Odpovědnost za řešení provozních požadavků a incidentů u zákazníků dle SLA.
  • Aktivní spolupráce s Presales týmem na přípravě nabídek a odhadů pracností.
  • Rozvoj znalostí v oblastech Microsoft Azure/M365 a dalších souvisejících produktů.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Alespoň 2 roky aktivní praxe s MS Azure/ Microsoft 365.
  • Profesionální vystupování při komunikaci se zákazníky a schopnost pochopit jejich potřeby.
  • Schopnost prezentovat a obhájit navržené řešení.
  • Schopnost řešit problémy, dodržovat termíny, zaměřit se na detail.
  • Certifikace z oblastí MS Azure a MS365.
  • Dobré znalosti v oblasti Azure kybernetické bezpečnosti - zabezpečení serverů a služeb.
  • Koncepční a analytické myšlení.
  • Samostatnost, pečlivost, schopnost se učit a pracovat v týmu.
  • Angličtina na úrovni B2.
  • Řidičský průkaz sk. B a ochota jezdit k zákazníkům po celé ČR.

Výhodou vám bude:

  • Provozní či konzultantská zkušenost s Microsoft Azure či Microsoft 365.
  • Praktické zkušenosti s dalšími produkty z Microsoft Cloud i on-premise portfolia.
  • Znalost skriptování v Powershellu.
  • Certifikace MS-100, MS-101, AZ-30x apod.

  • Práci v zaměstnaneckém poměru (pracovní smlouva) či IČO - dle vaší preference.
  • Možnost odborného růstu – rádi vám zajistíme školení a certifikace.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Možnost práce na homeoffice cca až z 80 %.
  • Další zaměstnanecké benefity v případě spolupráce v zaměstnaneckém poměru: 25 dní dovolené, 3 Sickdays, stravenkový paušál, Multisport karta, výhodný program soukromých SIM karet, vzdělávání/školení zcela hrazené firmou, příspěvek na penzijní spoření, online kurzy anglického jazyka.
  • Pracoviště na Chodově v administrativním komplexu Park.
  • Nástup dohodou
I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Human Resources, region Praha

Talent Sourcer - inženýring

  • Goodcall
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

Láká tě zákulisí náborového procesu a přemýšlíš, jak začít 🤔? Mám pro tebe super zprávu. Nově otevíráme pozici, která může být tvá vstupenka do světa náboru v oblasti inženýringu😎.

IT Office Assistant

  • Košík
  • Dohodou

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a právě expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V…

HR specialista/tka

  • FreeCon
  • 60 - 70 000 Kč/měs

Baví Vás komplexní HR?Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti?