Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

Masz duszę handlowca, a samochody są Twoim hobby? Szukasz pracy gdzie masz realną szansę na awans? Dołącz do nas!

  • Bezpośrednia obsługa Klientów wg standardów firmy.
  • Analiza potrzeb klientów, negocjacja cen.
  • Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu.
  • Jazdy testowe.
  • Dbanie o właściwą ekspozycję samochodów.

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Umiejętności handlowych i negocjacyjnych.
  • Zaangażowania, wysokiej kreatywność oraz motywacji w osiąganiu celów.
  • Czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny.
  • Gotowości do pracy na zewnątrz i w systemie pracy zmianowej.
  • Wykształcenia min. średniego.
  • Doświadczenia w sprzedaży aut (będzie to dodatkowy atut).

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Co otrzymujesz w zamian:

  • Umowę o pracę.
  • Pracę według grafiku w systemie zmianowym, tylko 15/16 dni pracujących w miesiącu.
  • Wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji (u nas nie musisz martwić się o klientów, mamy ich dużo ;).
  • Szkolenia pod okiem doświadczonych specjalistów.
  • Otwartą, przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Realne szanse na awans na stanowisko kierownicze.
  • Możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe dot. samochodu).
  • Kartę Multisport.
I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Senior Process Manager Billing Service Processes

  • DEUTSCHE TELEKOM SK
  • Košice
  • 1 700 EUR/m

We are expanding our Customer Finance with a new team - Billing, and you can be there from the beginning.Are you a passionate guardian of quality with the ability to set up processes so that billing…

Senior Process Manager Layouting and Communications

  • Košice

We are expanding our Customer Finance with a new team - Billing, and you can be there from the beginning.                                                                             Do your skills…

Senior Process Quality Manager as Epic Owner

  • Košice
  • 2 000 EUR/m

We are expanding our Customer Finance with a new team - Billing, and you can be there from the beginning.Are you ready to take on a pivotal role where you can be the Epic Owner of Billing Process and…