Specjalista ds.zakupu samochodów

Znasz się na samochodach, wiesz jak i na co zwrócić uwagę przy zakupie auta? Nie boisz się komunikacji z klientem? Ta praca czeka na Ciebie!

  • Wstępna ocena stanu technicznego samochodu przed zakupem za pomocą nowoczesnych narzędzi
  • Wycena samochodu używanego
  • Prowadzenie negocjacji z klientami
  • Wprowadzenie danych do wewnętrznego systemu

Nie będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów!

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Podstawowej wiedzy z zakresu budowy samochodu
  • Otwartości na kontakt z klientami
  • Dobrej organizacji pracy
  • Czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Umiejętności obsług komputera i programów z pakietu MS Office
  • Mile widziany ukończony kierunek szkoły o profilu mechanicznym

Co otrzymujesz w zamian:

  • Stabilne warunki zatrudniania, umowę o pracę
  • Pracę w systemie zmianowym po 12 godzin. W miesiącu tylko 14/15 dni pracujących.
  • Elastyczny grafik pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia już w okresie próbnym)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową na korzystnych warunkach finansowych
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Rabat przy zakupie samochodu
  • Szkolenia wewnętrzne już w pierwszym okresie pracy
I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Tlumočník/koordinátor ve výrobě s Angličtinou a Ruštinou

  • HOFMANN WIZARD
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Dohodou

Vítejte ve světě Hofmann Wizard! Jsme společnost, která klade důraz na kvalitu, profesionalitu a péči o naše zaměstnance. V současné době hledáme nového člena do našeho týmu - Koordinátora/Tlumočníka…

SENIOR HR KONZULTANT

  • Moravskoslezský kraj
  • Dohodou

Máš zkušenosti s recruitmentem?Máš chuť se posunout a vést tým lidí?CHCEŠ UKÁZAT, CO V TOBĚ JE?Pokud ano, stačí poslat životopis!