Stavbyvedoucí TZB

Do našeho týmu hledáme šikovného a samostatného kolegu/kolegyni na pozici Stavbyvedoucí TZB.

BavÍ Vás komunikovat se zákazníkem a plánovat práci svému týmu?

Nebojíte se nést zodpovědnost za celý projekt od začátku až do konce?

Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

Samostatně povedete zakázky od samotného seznámení se s projektem a nabídkou až po předání finálního díla. Budete mít na starosti řešení technické i ekonomické stránky zakázky a také řešení případných problému, které mohou nastat při realizaci. Budete mít na starosti svůj tým, který povedete a naplánujete pro něj postupy prací.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Požadujeme

  • Vzdělání a praxi v oboru TZB
  • Časovou flexibilitu
  • Samostatný a proaktivní přístup
  • Řidičský průkaz sk. B

Co dostanete na oplátku:

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Závodní stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Automobil
  • Firemní akce - teambuildingy
  • Zajímavou práci na malých, středních i velkých zakázkách
  • Možnost profesního růstu - firemní školení

Neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Construction & Real Estate, region Brno

ROZPOČTÁŘ / KALKULANT (m/ž)

  • VINCI Construction CS
  • Brno
  • Dohodou

Společnost EUROVIA CZ se specializuje na dopravně-inženýrské stavitelství v České republice. Realizuje silniční, dálniční, mostní a železniční projekty. Na trhu působí již 70 let. Patří do Skupiny…

STAVBYVEDOUCÍ – DOPRAVNÍ STAVBY (m/ž)

  • kraj Jihomoravský
  • Dohodou

Stavbyvedoucí

  • HOFMANN WIZARD
  • Jihomoravský kraj
  • Dohodou

Do našich řad přivítáme stavbyvedoucího, který bude mít na starost stavbu žáruvzdorných vyzdívek do pecí.🔥 Spolupracujeme s klienty v odvětví sklářského, chemického, hutnického průmyslu.