Systémový administrátor

Hledáme kolegu/kolegyni do nové role systémového administrátora.

Tvoje pracovní náplň bude zahrnovat:

* správu IT systémů všeho druhu (Linux/Windows/Mac)
* aktualizaci software (z linux distribuce, ale také například Redmine, Helios, MS SQL Server, SonarQube, Codebeamer, Zabbix, ELK)
* správu virtualizačního prostředí a správu docker kontejnerů (KVM, VMWare)
* automatizaci nasazování komponent IT systémů (ansible)
* pomoc se správou a vytvářením CI/CD pro kolegy vývojáře (Jenkins, TeamCity, GitLab)
* správu síťové infrastruktury (HP/Aruba datové přepínače, Linux, OpenBSD)
* vylepšování stávající IT infrastruktury, co znamená moderní bude tak trochu na Tobě
* spoluvytváření bezpečnostních pravidel a jejich aplikaci

Výhodou bude pokud:

* zvládneš napsat playbook v Ansible
* dobře znáš Jenkins nebo TeamCity
* umíš SQL a máš zkušenosti se správou Microsoft SQL server
* máš zkušenosti s HPE Comware (HPE Aruba)
* mluvíš anglicky, můžeš se lépe domluvit s kolegy ze zahraničních poboček

Jaké zkušenosti byste měli mít:

* chuť učit se nové věci
* chuť pracovat a spravovat různé operační systémy a aplikace
* praxi ve správě serverových služeb
* základní zkušenost s programováním a skriptováním
* smysl pro detail a umět svůj nápad dotáhnout do konce

Co dostanete na oplátku:

* Bonusy/prémie
* 13. plat
* Dovolená 5 týdnů
* Zdravotní volno/ sickdays
* Firemní akce
* Flexibilní začátek/konec pracovní doby
* Individuální rozpočet na osobnostní růst
* Kafetérie, Občerstvení na pracovišti
* Mobilní telefon
* Možnost občasné práce z domova
* Notebook
* Příspěvek na vzdělání
* Rozjezd zcela nového projektu
* Stravenky/příspěvek na stravování
* Vlastní organizace náplně práce
* Vzdělávací kurzy, školení
* Zahraniční pracovní cesty

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Information Technology, region Evropská 423/178, 16000, Praha

Java Developer

  • Rohlik Group
  • Czech Republic
  • By agreement

We are a leading e-grocery company in Europe, helping people in Europe eat and live well by delivering fresh, high-quality food quickly and reliably.We are currently seeking a Mid/Senior Java…

FPGA Programmer

  • RecruLab
  • Prague
  • 4 000 - 4 350 EUR/m

Project Overview & Context:In the scope of ScaLa 3 development (Satellite version) for LIDAR, a product encompassing both hardware (HW) and software (SW) components to support Advanced Driver…

Service owner (aplikační specialista)

  • SiteOne
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

Do 6 ti-členného sehraného týmu, který je plný zkušených kolegů (analytici, vývojáři) hledáme kolegu, který bude mít na starost péči o interní systémy. Za více než 10 let se nám podařilo vyvinout…