Team Leader do automotive

Přidejte se k naší inovativní firmě působící v automotive průmyslu!  Hledáme zkušeného a motivovaného vedoucího výrobního týmu, který bude mít na starosti klíčovou část našeho výrobního procesu a povede tým operátorů a seřizovačů.

Náplň práce:

  • Zajištění efektivního chodu výrobního procesu s důrazem na produktivitu a kvalitu výstupů.
  • Vedení a koordinace týmu operátorů a seřizovačů, aby byl dosažen maximální výkon výroby.
  • Poskytování technické podpory operátorům a aktivní řešení provozních výzev.
  • Spolupráce s ostatními odděleními s cílem optimalizovat výrobní procesy.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Minimálně 2 roky zkušeností v automotive průmyslu na podobné pozici.
  • Schopnost efektivně vést tým a řešit provozní problémy.
  • Silné komunikační dovednosti a schopnost sdílet znalosti s týmem.
  • Flexibilita a ochota pracovat ve směnném režimu.
  • Zájem o neustálé zdokonalování a učení se novým technologiím.
  • Platný ŘP sk. B.  - výhodou

Co dostanete na oplátku:

  • Konkurenceschopný plat a benefity
  • Možnost profesního růstu a rozvoje
I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Quality Engineer s AJ

  • HOFMANN WIZARD
  • Spořice
  • Dohodou

řídí a organizuje systémovou činnost QS ve výrobě spravuje kontrolní dokumentaci řídí sledování vad výroby z jednotlivých montážních pracovišť řídí analýzy příčin vad zjištěných z výrobkových auditů…

Inžernýr dodavatelské kvality

  • DISPONERO
  • Teplice/Krupka
  • Dohodou

Do menší rodinné společnosti obsahujeme pozici Inžernýr/ka dodavatelské kvality.

Péče o dodavatele s AJ

  • DISPONERO
  • Teplice
  • Dohodou

Do menší rodinné firmy obsazujeme pozici Supplier Care Representative.