Technik automatizace - pouze ranní!

Staňte se nedílnou součástí přední výrobní společnosti. Hledáme technika údržby se znalostmi automatizační techniky, který bude zodpovědný za zajištění bezchybného chodu strojů a zařízení. Pokud chcete být součástí inovativního prostředí, dejte nám o obě vědět!

Náplň práce:

  • Pravidelná kontrola a údržba průmyslových zařízení s důrazem na prevenci poruch
  • Aktivní spolupráce s týmem při řešení technických výzev a optimalizaci výrobních procesů
  • Analýza a diagnostika závad a poruch s cílem minimalizovat jejich dopad na výrobu
  • Implementace nápravných opatření a inovativních řešení pro zlepšení efektivity výroby
  • Práce na ranní směně zajišťující plynulý chod výrobních linek

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Platná certifikace podle vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6 a vyšší
  • Zkušenost s údržbou a servisem v průmyslovém prostředí je nezbytná
  • Schopnost spolupracovat v týmu a efektivně komunikovat s ostatními odděleními
  • Zkušenost s manipulací a údržbou robotických systémů
  • Dobrá znalost PLC systémů, především s důrazem na jejich diagnostiku a opravy
  • Certifikace dle platných průmyslových standardů je výhodou

Co dostanete na oplátku:

  • Konkurenceschopný plat a benefity
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí stabilní společnosti
I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Quality Engineer s AJ

  • HOFMANN WIZARD
  • Spořice
  • Dohodou

řídí a organizuje systémovou činnost QS ve výrobě spravuje kontrolní dokumentaci řídí sledování vad výroby z jednotlivých montážních pracovišť řídí analýzy příčin vad zjištěných z výrobkových auditů…

Inžernýr dodavatelské kvality

  • DISPONERO
  • Teplice/Krupka
  • Dohodou

Do menší rodinné společnosti obsahujeme pozici Inžernýr/ka dodavatelské kvality.

Péče o dodavatele s AJ

  • DISPONERO
  • Teplice
  • Dohodou

Do menší rodinné firmy obsazujeme pozici Supplier Care Representative.