Technik údržby - Diagnostik

Věříme, že automobilový průmysl je poháněn inovacemi a kvalitními součástkami. Pokud sdílíte  vášeň pro precizní techniku a inovace, dejte nám o sobě vědět. Pro výrobce součástek pro automobilový průmysl hledáme Technika údržby – diagnostika, který pomůže udržovat technologicky pokročilé zařízení v optimálním stavu.

Pracovní náplň:

  • spolupráce s týmem údržby při odstraňování poruch
  • diagnostika plc siemens, servopohonů a dalších řídících systémů
  • čtení výkresové dokumentace elektro, s výhodou zkušeností s hydraulikou a pneumatikou
  • servis, opravy a řízení robotů abb (možnost zaškolení)
  • tvorba analýz poruch
  • nouzové střídání směn v případě potřeby
  • plnění požadavků nadřízených pracovníků
  • evidence provedených úkonů do formulářů a informačních systémů
  • spolupráce s nákupem na vytváření skladu náhradních dílů
  • účast na zlepšovacích procesech a tvorba systémů dle požadavků nadřízeného

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • praxe v elektroúdržbě výrobní společnosti
  • znalost principů řídicích systémů
  • orientace v technické dokumentaci
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Co dostanete na oplátku:

  • konkurenceschopný plat a benefity
  • možnost kariérního růstu
  • zázemí stabilní společnosti
I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Lakýrník

  • HOFMANN WIZARD
  • Chomutov
  • Dohodou

Hledáme zručného lakýrníka pro práškové lakování do strojírenské výroby.

Lakýrník

Hlavní účetní

  • Chomutov
  • Dohodou

Jste vášnivý odborník v oblasti účetnictví a toužíte po nové výzvě? Rád/a tvoříte něco nového? Ozvěte se nám!Hledáme účetní pro novou společnost, kde hodnoty spočívají ve vysokých standardech…

Finanční účetní

  • Chomutov
  • Dohodou

V současné době hledáme zkušeného/ou účetní/ho, který/á se připojí k našemu týmu a pomůže nám nastavit procesy a postupy, aby naše finanční zázemí bylo v pořádku.