Technik údržby elektro | m/ž | až 50 000 Kč| 13.plat | kmen

Jste nadšenec do elektroúdržby a hledáte novou pracovní příležitost ve stabilní společnosti? Přidejte se k nám jako technik údržby a podílejte se na výrobě dílů pro automobilky jako Toyota, Mercedes a BMW!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • seřizování a údržba strojů dle výrobní dokumentace
  • spolupráce na preventivní údržbě strojů, oprav vybavení budovy a podpůrných technologií
  • provádění požadovaných záznamů o všech provedených činnostech
  • diagnostika, opravy elektrozařízení a PLC/CNC řízení

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  •  vzdělání SOU/SŠ strojní nebo elektrotechnické
  • podmínkou je vyhláška č. 50/1978 § 6
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • znalost principů CNC strojů výhodou, základní znalost hydrauliky, pneumatiky
  • znalost anglického jazyka výhodou, nikoliv podmínkou
  • schopnost práce ve třísměnném provozu
  • zodpovědný a pečlivý přístup k práci

Co dostanete na oplátku:

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění

I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

STÁLÁ BRIGÁDA - úklid potravin.řetězce -SKUTEČ ( okr. CHRUDIM )

  • BplusN
  • Chrudim
  • Dohodou

Hledáš stabilní a dlouhodobou brigádu?My hledáme kolegu/kolegyni na RANNÍ úklid ( 4hod/denně ) potravinového řetězce v obci SKUTEČ.Neváhej a ozvi se nám!Práce je vhodná i pro aktivní důchodce, OZP,…

STÁLÁ BRIGÁDA Tesco - POLIČKA

  • BplusN
  • SVITAVY
  • Dohodou

Hledáš stabilní a dlouhodobou brigádu? Máš možnost! Hledáme  kolegu/kolegyni na ruční a strojní úklidy potravinového řetězce.Neváhej a ozvi se nám!Práce je vhodná i pro aktivní důchodce, OZP nebo…

Přípravář licích forem | 13. a 14. plat | až 45 000Kč |

  • Manuvia Expert Recruitment
  • Pardubice
  • 40 - 45 000 Kč/měs

Máte zkušenosti ve výrobě? Hledáte stabilní zaměstnání? Pak hledáme právě Vás!  Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis a my se vám ozveme.Jaká bude Vaše náplň práce?kompletní…