Termelési Mérnök

Megbízó partnerünk Kelet-Magyarországon jól ismert, gépiparban tevékenykedő  multinacionális vállalat.

Jelenleg egy Senior Mérnököt keresünk hozzájuk, aki angolul magabiztosan kommunikál, és fémipari gyártás területén járatos.

• Beosztottak irányítása és koordinálása

• Vevőktől érkezett műszaki dokumentációk beiktatása

• Szerszámozási és olaj költségek kontrollja, tesztek kiértékelése

• CNC programok verzió kontroljának és archiválásának szervezése

• Árajánlatokhoz költségkalkulációk készítésében való részvétel

• Olaj, emulzió, hűtőfolyadék, gyártásközi konzerváló anyagok biztosítása

• Szerszámtesztek lefolytatása

•Szerszámozási lista meghatározása a vezetővel együttműködve

•Tartalék alkatrészek figyelemmel kísérése, szerszámok újramunkálásának megszervezése

•Belső oktatások megtartása

• Folyamatos javaslatok készítése a technológia és az eljárások javítása érdekében

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

- Felsőfokú műszaki végzettség

- Minimum 6 év mérnöki tapasztalat fémiparban

- Angol középfokú nyelvismeret

- AutoCad program ismerete

- MS Office ismeret

Előny:

- APQP, PPAP tapasztalat

- Autóipari tapasztalat

Mit kap cserébe:

- Stabil munkakörnyezet

- Karrierprogram

- Támogató csapat

- Versenyképes bérezés

I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

HR Generalista

  • Manuvia Expert Recruitment HU
  • Békés megye
  • Megállapodás alapján

Megbízó partnerünk a fémmegmunkálásban jól ismert, brit vállalati kultúrával rendelkező cég, akik immár majdnem 200 fős létszámmal rendelkeznek, és folyamatosan bővülnek. Ez a bővülés piaci…

Kontroller

Megbízó partnerünk Kelet-Magyarországon jól ismert, gépiparban tevékenykedő multinacionális vállalat.Jelenleg Kontroller munkatársat keresünk csapatukba, aki szerzett sok éves tapasztalatot a…

Kontroller

Minőségbiztosítási Mérnök

Megbízó partnerünk Kelet-Magyarországon jól ismert, gépiparban tevékenykedő multinacionális vállalat. Jelenleg egy medior szintű Minőségbiztosítási Mérnököt keresünk csapatukba, aki fémipari…