Údržbář - electro

Hledáme v hodného kandidáta na pozici Elektroúdržby pro mezinárodní společnost, která se zabývá povrchovými upravami převážně do automobilového průmyslu.

Máte vyučení v oboru elektro? Hledáte práci bez nočních směn? Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

- Práce v oddělení elektroúdržby

- Provádění preventivní a periodické údržby

- Zdpovědnost za bezproblémový chod oddělení

Jaké zkušenosti byste měli mít:

- SOU/SŠ elektrotechnické zaměření

- Vyhláška 50/78 Sb. § 6 nebo 194/2022 Sb.

- Praxe v údržbě – výhodou

- Strukturovaný životopis

Co dostanete na oplátku:

- Průměrná mzda až 32 000 Kč

- JEN RANNÍ SMĚNA - jednou za 3 týdny odpolední – dle domluvy

- VOLNÉ VÍKENDY!

- Náborový příspěvek 10 000 Kč

- Dovolená 25 dní + věrnostní dovolená navíc

- Dotované stravování

- Možnost profesního růstu

- Místo výkonu práce: Třemošnice

- Příspěvek za doporučení nového zaměstnance

- Dobré finanční ohodnocení a zajímavé benefity

- Výhodné zaměstnanecké mobilní tarify

- Příspěvky na sportovní a relaxační aktivity

- A mnoho dalších benefitů…

- DŮKLADNÉ ZAŠKOLENÍ JE SAMOZŘEJMOSTÍ

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ! Těšíme se na Vaše reakce.

I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Brigádník/ce na prodejně chovatelských potřeb

  • SuperZOO
  • ¨Vysoké Mýto
  • 121 Kč/hod

Vítejte v zákulisí chovatelského dobrodružství, kde nejen zvířecí ocas má cenu zlata! Chcete se zapojit do našeho úžasného týmu, plného nadšení a lásky k našim chlupatým, šupinatým a opeřeným…

Technik výroby - seřizovač strojů či údržbář m/ž

  • FreeCon
  • Holice
  • 32 - 39 000 Kč/měs

Náplní Vaší práce bude převážně seřizování strojů a jejich preventivní údržba.Práce s poloautomatickými i automatickými linkami, plnící linky, míchací stroje.