Vezető Előkészítő

Partnerünk egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre és mérnöki szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet. Aktív projekt portfoliójuk  kereskedelmi, iroda és logisztikai szektorokba tartozik és elsősorban nemzetközi megbízásokból áll össze.

A szakma élvonalát képviselő, magasan képzett csapatukba keresünk Vezető Előkészítő kollégát budapesti munkavégzéssel.

Ha egy közel 100 fős, folyamatosan fejlődő professzionális csapatban és színvonalas környezetben szeretnél dolgozni, jelentkezz!

Általános középvezetői feladatok ellátása:

munkafeladatok megtervezése, szervezése és csoporton belüli munkamegosztása (erőforrás allokáció), feladatok kidelegálása és annak ellenőrzése,

belső kommunikáció a csapattagokkal, számonkérés,

az elérendő eredmények mérőszámainak kitalálása, folyamatos mérése és ellenőrzése,

a munkatársak rendszeres értékelése, motiválása, visszajelzések megfogalmazása,

humán erőforrás kiválasztási folyamatában részvétel, szakmai támogatás

rendszeres (heti) megbeszélések lebonyolítása az Előkészítő csapattal és a Projektigazgatókkal,

mentor kijelölése az új munkatársak támogatására.

Projektfeladatok ellátása:

projektekhez kapcsolódó előkészítési feladatok elvégzése, részletes mennyiségi és díjkalkulációk elkészítése,

adatbázisok építése munkanemek és egységárak rendszerezett használatához,

alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, tenderek lefolytatása, kiértékelése,

megrendelések / szerződések előkészítése és adminisztrációja,

pályázási fázisban lévő és futó kivitelezési munkákon felmerülő, anyagbeszerzések-, igények folyamatos nyomon követése, támogatása,

projektekhez kapcsolódó büdzsé követő táblázatok folyamatos kezelése,

alvállalkozókkal, beszállítókkal, építőanyag kereskedésekkel, gyártókkal, forgalmazókkal való folyamatos koordináció és kommunikáció,

általános projekt adminisztráció kezelése, átadási dokumentáció elkészítése,

projektvezetőkkel, építésvezetőkkel való folyamatos együttműködés és csapatmunka,

belsős és külsős folyamatok fejlesztésben való részvétel.

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

építész / építőmérnöki végzettség

7-8 év műszaki / mérnöki területen szerzett tapasztalat

középfokú angol nyelvtudás

gazdasági, pénzügyi tájékozottság

nagyfokú önállóság, rendszerszemlélet

jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

innovatív gondolkodásmód és nyitottság az újdonságokra

megfelelő konfliktuskezelés, problémamegoldó készség

proaktív munkavégzés, igényesség, precizitás

csapatjátékos hozzáállás, cég iránti elkötelezettség, lojalitás

hosszú távú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel,

a munka és a felelősség mértékéhez igazodó, versenyképes bérezés,

aktív és alkotó részvétel a szervezet működtetésében,

közvetlen vezetőség, lelkes, támogató, fiatalos csapat, igényes munkakörnyezet,

próbaidőt végigkísérő mentorprogram.

I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Cloud Alkalmazásüzemeltető

  • Manuvia Expert Recruitment HU
  • Budapest
  • Megállapodás alapján

Partnerünk egy szoftverfejlesztő startup-ból nőtte ki magát, mostanra 100 fős vállalatként funkcionál. Belső megoldásaik mellett nagyvállalati ügyfeleiknek szolgáltatnak magas színvonalú,…

Folyamat és Szervezetfejlesztő Munkatárs

  • Budapest

Megbízó partnerünk a magyarországi  ingatlanbefektetés, ingatlanhasznosítás, és ingatlanfejlesztés kiemelkedő piaci szereplője. Nemzetközi cégcsoportként 12 országban van aktívan jelen. Budapesti…

Folyamat és Szervezetfejlesztő Munkatárs Senior

  • Budapest