VÝROBNÍ DĚLNÍK | do kmene | 15 směn za 30.000 Kč

Rozšiřujeme výrobu v Borovanech, a proto hledáme nové spolehlivé pracovníky. V měsíci Vás čeká 15 pracovních směn. A nastoupit můžete ihned nebo dle Vašich možností.

Co budete dělat?

• Připravovat a míchat základní suroviny a další přísady podle specifikací a receptur.

• Kontrolovat kvalitu surovin a manipulovat s nimi.

• Obsluhovat stroje a zařízení používaných při přípravě a zpracování surovin, včetně míchacích strojů, mlýnů a lisů, a jejich pravidelná údržba.

• Spolupracovat s ostatními členy výrobního týmu.

• Zajistit, že všechny činnosti jsou prováděny v souladu s platnými bezpečnostními předpisy.

• Pracovat v nepřetržitém provozu 12h směny

Jaké zkušenosti byste měli mít:

• Předchozí praxi ve výrobě považujeme za velkou výhodu

• Spolehlivost a odpovědný přístup k práci

• Zručnost a zdravý selský rozum

• Fyzickou zdatnost

• Šikovnému absolventovi se nebráníme

Co dostanete na oplátku:

• Mzdu od 30.000 Kč

• Nástup jako kmenový pracovník

• Vysoké příplatky za odpolední, noční, víkendy + osobní ohodnocení

• 13. plat

• 25 dnů dovolené + finanční příspěvek na dovolenou

• Dotované stravování – každý den výběr z několika jídel

• Odměny k výročím, penzijní/životní pojištění, slevy na výrobky

Pokud toužíte po změně a zajímá vás naše nabídka, zašlete mi životopis. Ráda se vám ozvu a řekneme si víc.

I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Specialista pro cenové nabídky

  • Johanis Grow
  • České Budějovice
  • 40 - 45 000 Kč/měs

Pro svého klienta, stavební firmu se sídlem v Českých Budějovicích hledáme šikovného a zodpovědného člověka na pozici Specialista pro cenové nabídky do veřejných soutěží, kalkulace a tvorbu rozpočtů.…

Specialista provozu České Budějovice

  • Košík
  • Jihočeský kraj
  • Dohodou

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku…

Team Leader pro FACILITY SEGMENT

  • BplusN
  • Český Krumlov
  • Dohodou

V současné době hledáme kolegu/kolegyni, který(á) se nebojí výzev a ke své práci přistupuje aktivně a zodpovědně. Jestli se takto vnímáte, tak je velmi pravděpodobné, že se naše cesty mohou protnout…