Vývojář .NET (Microsoft Dynamics 365, Power Platform)

ORTEX hledá nového kolegu/kolegyni pro rozšíření svého týmu v oblasti tvorby moderních business aplikací.

Co budete dělat?

Vývoj a podpora moderních podnikových řešení na platformě Microsoft Dynamics/Power Platform.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Praktická znalost .NET (Core) C#, ASP .NET a aplikace nad webovými službami.
  • Praktická znalost webových technologií (HTML/CSS, JavaScript, TypeScript), příp. webových frameworků.
  • Znalost problematiky datového modelování a jazyka SQL (Microsoft SQL Server)
  • Vítána znalost systému pro správu kódu Git (Azure DevOps).
  • Analytické myšlení, houževnatost a vytrvalost.
  • Schopnost práce v týmu, tvorba a dodržování standardů, best practices, popis analýzy, dokumentace.
  • Soulad s firemními hodnotami otevřené přátelské komunikace, spolehlivé a aktivní spolupráce.
  • Jazyky: Angličtina alespoň pasivně

Co dostanete na oplátku:

  • Hlavní pracovní poměr – 40tihodinový týdenní úvazek.
  • Příležitost ke startu kariéry i k odbornému rozvoji.
  • Získání praktických zkušeností od seniorních kolegů i zpětné vazby od zákazníků z řady oborů, z celé České republiky.
  • Přátelské, stabilní prostředí a smysluplná činnost pro reálné zákazníky.
  • Přístup k aktuálním technologiím a systémům – používáme nejmodernější informační technologie (Microsoft Office 365, CRM, cloud, sociální sítě) a vývojové nástroje (Visual Studio, Azure DevOps), využíváme benefity Microsoft partnerství.
  • Rostoucí platové ohodnocení na základě přínosů pro firmu a zákazníky.
  • Pracoviště v centru Hradce Králové s pružnou pracovní dobou.
  • Po zapracování možnost home office
  • 5 týdnů dovolené, stravenková karta.
  • Školení a certifikace, kurz angličtiny v pracovní době.
I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Information Technology, region Hradec Králové

Test Engineer

  • Talentinno
  • Královéhradecký kraj
  • 40 - 60 000 Kč/měs

Vývoj a údržbě výrobních i laboratorních testovacích zařízeníPřevádění produktu z fáze vývoje do výroby z hlediska testování a nastavováníAnalýza výsledků testování/programováníIntegrování testerů do…

IT Teamleader

  • Livio Consulting
  • Dohodou

- správa a obsluha místních sítí- vedení dokumentace- zálohování, podpora provozních aplikací- vedení 3 členného týmu