Zmenový technológ

Aká bude vaša kľúčová zodpovednosť:

Si šikovný a technicky zdatný?

Si absolvent technického odboru a chceš sa uplatniť?

Počas zaučenia na pozíciu si prejdeš rôznymi kurzami - viazačský, VZV, bremená, plošiny a pod. Zaškolenie zabezpečí tvoj nový zamestnávateľ.

Tvojou náplňou práce bude:

  • nastavovanie, nábeh a obsluha lisov na výrobu polystyrénových tvaroviek
  • úzka spolupráca s nastavovačmi / zoraďovačmi
  • obsluha a kontrola parných kotlov
  • práca na 12 hod. zmeny PO-PIA  (R,N, voľno)
  • práca s ťažkými bremenami

Aké skúsenosti by ste mali mať:

  • technická myslenie a zručnosť
  • schopnosť analyzovať a riešiť technické problémy
  • ochota pracovať na 12 hod zmeny
  • ochota učiť sa nové veci

Čo dostanete na oplátku:

  • možnosť ubytovania
  • doprava firemnými autobusmi zabezpečená zo smerov Nové Zámky, Dunajská Streda, Trstice, Kolárovo
  • príplatok za prácu vo sviatok, sobotu, nedeľu, noc, nadčas
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a kurzov
  • ide o prácu do interného stavu spoločnosti ( nie je to práca cez agentúru)
I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Team Lead for Supply Chain Management

  • Goodcall Slovakia
  • Trnava region
  • 2 000 - 2 400 EUR/m

Become a part of a new department of Supply Chain Management! Are you someone with previous experience in leadership within an international environment who is not afraid of such a challenge?We are…

Mechatronik TRNAVA

  • Manuvia Expert Recruitment SK
  • Trnava
  • 1 800 EUR/mes

V pracovnej pozícii bude Vašou úlohou diagnostikovať zdroj problému na strojoch (lisy, nástrojárske stroje, robotické linky) a navrhovať riešenia spolu so spolupracujúcim tímom technikov a zámočníkov…

Junior PMO Analyst

  • Trnava
  • 3 200 - 3 700 EUR/m

This is an EXCITING OPPORTUNITY to be part of the NEW  IT HUB with a global reach!  All roles sit in HQ org. chart with a new Digitalization team.🚀 Join the IT Revolution in DigITalization! 🌐…