Aplikačný technológ

Aká bude vaša kľúčová zodpovednosť:

Máte skúsenosť so zavádzaním procesov a znalosti z výrobného inžinierstva? Zaujímajú Vás technológie a ste zodpovedný a technický typ? Pre nášho významného klienta, ktorý rozširuje výrobu,  hľadáme technicky zdatného aplikačného technológa. Pošlite nám Vaše CV a poďte pracovať do významnej medzinárodnej spoločnosti so zaujímavým ohodnotením.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

•  Ako referenčná osoba budete niesť zodpovednosť za technické použitie a pochopenie fungovania SMT zariadení

•  Zodpovednosť za nasadenie know-how technológie

•  Zodpovednosť za prinesenie a rozvoj osvedčených postupov v závode a v skupinách a úzka spolupráca s ostatnými závodmi a oddeleniami pre výskum a vývoj

• Povinnosť pracovať na optimalizácii procesu a riešení problémov (obzvlášť na redukcii nepodarkov (scrap) a produktivite)

• Zavádzanie nových zariadení, nových zmien technológie produktu pomocou zmeny technológie, sledovanie dodávateľov, písanie špecifikácií a validovanie zariadení

Aké skúsenosti by ste mali mať:

• SMT – technológie povrchovej montáže

• PCB – výroba plošných spojov

• Počítačové zručnosti

• Word, Excel, Outlook

• Vzdelanie: strojný/ elektromechanický inžinier.

• plynulá angličtina povinná,

• Strojové čítanie výkresov

• Základy CAD

• Know how v elektromechanike, pneumatike, mazaní, elektrickom pohone

• Znalosti projektového manažmentu.

• P&P – Automatický proces výberu a umiestnenia

• AOI – proces automatickej optickej kontroly

• Selektívne spájkovanie, proces Reflow pece

• MES – databáza v SQL

• Laserové značenie PCBa

• Dizajn zariadenia (min. 2 roky)

• Strojová validácia a CMK

• Základné znalosti ISO TS podľa konkrétnej požiadavky zákazníka

• Expert na normy IPC

• Normy IAFT, VDA, ISO TS

Čo dostanete na oplátku:

• Práca v dynamickej medzinárodnej spoločnosti.

• Práca s high-tech systémami a komponentmi.

Bonus a výhody:

• Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….)

• Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov

• Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení, každý deň v týždni – mesiaci – roku

• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky)

• Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách

• Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)

• Trainee program pre študentov

• Referral program

Poslat nabídku na e-mail