Blog

Jak zjistit, na jakou práci se hodíte

Jak zjistit, na jakou práci se hodíte

Volných pracovních pozic je čím dál tím víc a vy chodíte každý den domů s plnou hlavou pochybností, jestli je vaše dosavadní zaměstnání hnacím motorem vašeho života? Přebytek dobrých pracovních příležitostí vám hraje do karet, ale v hlavě máte stále otazník: V čem jsem vlastně dobrá/'ý a existuje vůbec místo, na které bych se perfektněhodil/a? Přečtěte si o způsobech, jak najít vhodné místo na trhu práce a s tím spojenou seberealizaci.

Čtyři kritické trendy v HR pro rok 2022

Čtyři kritické trendy v HR pro rok 2022

HR hraje v mnoha firmách klíčovou roli. Mimo náboru má na starost efektivní komunikaci, spolupráci a spokojenost napříč různými odděleními a úrovněmi manažerské hierarchie. Nejúspěšnější HR lídři by měli být vysoce proaktivní pokud jde o sledování trendů a předvídání budoucího vývoje v zaměstnaneckých benefitech, trhu práce a mnoha dalších oblastí. Tento článek pojednává o 4 klíčových trendech, které by HR lídři měli mít v tomto roce na paměti.

Trendy v oblasti zaměstnaneckých benefitů v roce 2022

Trendy v oblasti zaměstnaneckých benefitů v roce 2022

Stejně jako u většiny aspektů podnikání se oblast zaměstnaneckých výhod během „nového normálu“ rychle mění. Při adaptaci na postpandemické podnikatelské prostředí musí být společnosti schopny rozlišit a zvýšit přitažlivost svých benefitů, protože je stále obtížnější získat a udržet si kvalifikované zaměstnance. Požadavky zaměstnanců vůči zaměstnavatelům se dramaticky zvýšily. Mrkněte na pět trendů v zaměstnaneckých benefitech, které se nově začaly objevovat.