Asistentka vedení české domácí firmy (až 40 tis. Kč)

Jste připravena stát se klíčovou součástí našeho dynamicky se rozvíjejícího týmu? Přidejte se k nám jako administrativní asistentka a využijte příležitost k profesnímu růstu a rozvoji.

Co budete dělat:

• Zajišťovat administrativní podporu pro ředitelku/majitelku společnosti.

• Pracovat na revizi a doplňování smluv podle aktuálních ceníků a obchodních podmínek.

• Připravovat a aktualizovat důležité dokumenty a prezentace.

• Spolupracovat s obchodním týmem a přispívat k efektivnímu chodu firmy.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Co požadujeme:

• VŠ/SŠ vzdělání, ideálně ekonomka, nebo obchodka a s praxí v administrativních činnostech.

• Organizační schopnosti a vysokou úroveň odpovědnosti a spolehlivosti.

• Klasika MS Office, Excel užijete taky 😊

• Schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů.

• Anglický jazyk je Vaše jasná výhoda.

• Proaktivní přístup a chuť učit se novým věcem.

Co dostanete na oplátku:

Co nabízíme:

• Finanční ohodnocení v rozmezí 35-40 tis. Kč ze startu. Pak, když porostou kompetence, poroste plat.

• Příležitost stát se přímou asistentkou jednatelky a vedení v rozšiřující se firmě.

• Prostor pro osobní růst a kariérní postup.

• Příspěvek na jazykové kurzy a další vzdělávací aktivity, které můžete využít v rámci pracovní doby.

• Dovolená standart 20 dní