Autoelektrikář pro provozovnu Svitavy

Hledáme ZKUŠENÉHO A SPOLEHLIVÉHO AUTOELEKTRIKÁŘE, který umí diagnostikovat a opravovat nákladní auta a autobusy.

Nabízíme Vám stabilní zázemí a plnou podporu ze strany společnosti ZDAR, a.s., která má dlouholeté tradice jak v dopravě, tak zkušenosti v oblasti automobilových služeb.

Co budete dělat?

  • věnovat se elektrickým systémům a zařízení v nákladních automobilech, přívěsové technice a autobusech.
  • pomocí diagnostických přístrojů odhalovat poruchy v elektrických a elektronických systémech vozidel a následně je opravovat.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • vyučení v oboru autoelektrikář a nebo autotronik
  • praxi v oboru min. 5 let
  • Fyzická zdatnost, manuální zručnost, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Řidičské oprávnění sk. B

Výhodou pro Vás bude pokud

  • Vlastníte řidičské oprávnění sk. C nebo D (případně zajistíme na naše náklady)

Co dostanete na oplátku:

  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Práci v dvousměnném provozu
  • odborná školení
  • Zázemí  prosperující společnosti

       Skvělé benefity, mezi které patří:

  • Multifunkční karta Sodexo
  • Hrazené školení
  • Výhodné tarify s voláním zdarma i pro rodinné příslušníky ( běžně ušetříte až 1000,- Kč/ měsíčně)
  • Odměny při životních a pracovních výročích zaměstnance
  • Firemní akce i pro rodinné příslušníky

       Příspěvky na:

  • dovolenou až 10.000 Kč/ 1rok
  • penzijní pojištění od 600 Kč/ měsíc
  • 1 dítě až 3.000 Kč/ rok na letní, sportovní, ozdravné nebo studijní pobyty