Belsőépítész

Partnerünk egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre és mérnöki szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő cégcsoport.

Kiemelten fontosnak tartják a rátermettséget és az elhivatottságot. A szakma élvonalát képviselő, magasan képzett csapatuk a kreatív építész tervezői és a precíz mérnöki területeket ötvözve nap, mint nap azon dolgozik, hogy magas színvonalú szolgáltatást nyújtson nemzetközi és hazai megrendelői számára.

Budapesti irodájukba keresünk  Belsőépítész kollégát, aki belsőépítészeti és fit-out kiviteli tervek készítésében széleskörű tapasztalattal rendelkezik.

Ha egy közel 100 fős, folyamatosan fejlődő professzionális csapatban és színvonalas környezetben szeretnél dolgozni, jelentkezz!

  • önálló belsőépítész tervezési feladatok elvégzése
  • a belsőépítész csapattal való együttműködés
  • prezentációk készítése
  • belsőépítészeti koncepció és kiviteli tervek készítése: alaprajzok, falnézetek, részletrajzok, konszignációk, anyag-, bútor-, világítás specifikáció, egyedi bútorok tervezése
  • szakági tervezőkkel való kapcsolattartás, együttműködés
  • forgalmazókkal, gyártókkal való kapcsolattartás
  • folyamatos tervezői kommunikáció a megrendelőkkel és az alapépületi tervezőkkel

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • belsőépítész tervezői jogosultság
  • minimum 3 éves tervezői tapasztalat
  • CAD programok és Photoshopismerete
  • alaposság és precizitás
  • jó kommunikációs készség, megoldás orientáltság
  • lojalitás, csapatjátékos hozzáállás
  • új kihívások, újítások és folyamatos fejlődés iránti ambíciók
  • csapatjátékos hozzáállás
  • angol nyelvismeret előny

Mit kap cserébe:

  • versenyképes fizetés
  • továbbképzéseid támogatása, folyamatos tréningek
  • hosszú távú kiszámítható jövőkép, folyamatos fejlődés, a szakma művészi és mérnöki oldalán is
  • érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok
  • lelkes, támogató háttér: energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • külföldi és hazai megrendelők
  • színvonalas munkakörnyezet
  • próbaidőt végig kísérő mentorprogram