CNC PROGRAMÁTOR, až 70 000 Kč

Pro našeho klienta, prosperující a stále expandující výrobní společnost z Českobudějovicka, hledáme specialistu na oblast CNC programování. Budete mít oporu zaměstnavatele se silným zázemím, který velmi dbá o spokojenost vlastních zaměstnanců.  Umíme si představit člověka jak velmi zkušeného, tak i energického na počátku profesní dráhy (2-3 roky zkušeností), který se nebude bát výzvy v různorodé výrobě.

Co budete dělat:

  • Programovat pro CNC obráběcí centrum v Solidworks apod.
  • Vytvářet technologické postupy pro výrobu a analyzovat je s ohledem na efektivitu.
  • Podílet se na tvorbě přesných kalkulací nákladů.
  • Pracovat s technickou dokumentací.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Technické vzdělání.
  • Schopnost číst výkresy při programování CNC strojů.
  • Zkušenost s optimalizací výrobních procesů na CNC strojích.
  • Praktická znalost Solidworks pro tvorbu CNC programů.
  • Zkušenost s implementací nových obráběcích technologií od návrhu po výrobu.
  • Zájem a nadšení pro obor.

Co dostanete na oplátku:

  • štědrá mzda
  • práce s nejmodernějšími technologiemi
  • příležitost ve společnosti, která má dobré jméno, stabilní tým a kde dbají o to, aby na ně mohli být její zaměstnanci hrdí
  • vzdělávání, jazykové kurzy, podpora profesního a odborného růstu