CRM & Campaign manager

Recruitment - tech start-up dream.jobs. AI-powered řešení, které zrychluje recruitment. Job Portál s ambicí působení v CZ, SK, UK a následně v dalších zemích. Ekosystém recruitmentu. drrem.jobs je součástí Microsoft for Startup, investován od Datasentics an Atos co. a VC Zero Gravity.

Aktuálně naše řešení využívají např. KPMG, Aero, Thein.

Tvoje pracovní náplň:

* budeš guru CRM Hubspot a všech kampaní s ním souvysející

* budeš řídit automatizaci a kampaně na linkedinu (Zopto a transfer do Hubspotu)

* budeš spolupracovat s obchodním oddělením a CEO při nastavení strategií a kampaňových plánů pro úspěšný zásah dané target audience.

* budeš analyzovat a vyhodnocovat marketingové a obchodní dat v rámci Google analytics a v CRM Hubspot.

* ideálně budeš mít širší zodpovědnosti - např. v tvorbě kampaňových microsites, spolupráce s dodavateli grafiky a online kampaní či dokonce social media managment a copywriting (vše bude záležet na tvých znalostech a zájmu)

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Hledáme kandidáta / tku, který/á má

* ideálně vystudovanou ekonomii / marketing nebo CIMA

* vyborná znalost CRM systémů (nejlépe Hubspot či jiný větší CRM)

* zkušenosti s kampaněmi, jejich vyhodnoceními a změnami

* výhoda zkušenosti s linkedinem, Zoptem

* výhoda jakýkoliv přesah v marketingu (copywriting, grafika, UX, řízení dodavatelů, online mkt. PPC, PR) - co umíš využijeme, co neumíš zadáme dodavateli :-)

Pozice je možná na fulltime i na zkrácený úvazek dle tvých možností (min. 24 hodin/ týden)