CRM Developer

Aktuálně pro našeho klienta na poli IT obsazujeme pozici CRM Developera.

Náplň práce:

  • Budete součástí týmu dodávajícího prodejní funkce do CRM na podporu prodeje produktů, řešení a IT služeb pro přímý i nepřímý prodej.
  • Budete spolupracovat s business konzultanty na návrzích technických řešení obchodních procesů a obchodních požadavků v oblasti CRM.
  • Funkcionalitu budete rozvíjet v prostředí SCRUM Agile.
  • Budete spolupracovat s vývojovými týmy CRM a ERP aplikací, abyste zajistili fungující end-to-end procesy.
  • Budete pracovat ve vysoce mezinárodním prostředí a komunikovat s interními zákazníky a kolegy a vytvářet řešení pro naše evropské země.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Analytické dovednosti a logické myšlení.
  • Znalost IT technologií obecně.
  • Rozvojové dovednosti
  • Transact-SQL
  • Jazyky webových služeb
  • REST, SOAP, JSON, XML
  • C#
  • ASP.NET
  • .NET Framework
  • JavaScript
  • HTML, CSS
  • Desktopové aplikace
  • Komunikativní angličtinu (nutno používat denně)

Výhody:
Technické zkušenosti s:

  • Powershell
  • Platforma Microsoft SQL
  • Správa IIS
  • Zásuvné moduly CRM
  • Microsoft Team Foundation Server (nebo podobný systém řízení zdroje)
  • Vývojové zkušenosti s platformou Microsoft Dynamics CRM.
  • Dovednosti týkající se podnikových architektur a požadovaných technických architektur.
  • Schopnost pracovat v mezinárodním a virtualizovaném pracovním prostředí.
  • Několik let praxe na obdobné pozici.

Co dostanete na oplátku:

  • Zázemí silné a dynamické společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání a získávání certifikací
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi a na zajímavých projektech
  • Výuku angličtiny
  • Služební notebook a služební telefon
  • 3 dny dovolené navíc a 3 Sick Days
  • Možnost Home Office po zaškolení