Customer Service Agent

Partnerünk egy jász-nagykun-szolnok megyei multinacionális gépgyártó vállalat, mely az utóbbi évek során jelentős növekedésen ment keresztül.

Jelenleg Customer Service Agent pozícióba keresik új munkatársukat, aki angolul VAGY németül magabiztosan beszél, valamint jól kommunikál az ügyfelekkel. Ha mindez igaz rád, illetve van hasonló pozícióban szerzett tapasztalatod, várjuk jelentkezésedet!

• kapcsolattartás a vevőkkel és a társosztályokkal

• ajánlatkérések feldolgozása

• megrendelések rögzítése és nyomon követése

• fuvarok és kiszállítások megszervezése

• szállítási okmányok és számlák elkészítése

• vevői reklamációk kezelése

• statisztikák és kimutatások készítése a szállításokról és a rendelésekről

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

• középfokú szakirányú végzettség

• tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

• hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat

• határozott, magabiztos személyiség

• jó szervező- és kommunikációs készség

• számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)

Előny:

• felsőfokú szakirányú végzettség

• tárgyalóképes német nyelvtudás

Mit kap cserébe:

• versenyképes bérezés

• stabil vállalati háttér

• utazási költségtérítés

• fejlődési lehetőség

• kellemes munkakörnyezet, csapatépítő programok