Pro našeho klienta, který buduje novou moderní banku hledáme posilu do týmu na pobočku v Praze. Práce je možná částečně i z domu, režim je tak 50:50.
Tým je (zatím) malý, zato plný nadšenců, kteří už společně prošli několika úspěšnými projekty. Jejich plán je postavit banku na zelené louce, ale předtím musí vyřešit ještě pár zajímavých technických problémů. Stavět se bude na Kubernetes v hybrid cloudu a aplikace nasazovat pomocí Helmu. CI/CD je samozřejmost. Snaží se používat to nejlepší co je k dispozici a nebojí se experimentovat.
O PROJEKTU
Projektem našeho klienta je postavit vlastní banku! Věří, že dokáže vybudovat proklientskou banku, která nabídne perfektní základní služby širokému retailu, propojí komplexní poradenství a bankovnictví v počítači i na mobilu.