DevOps Engineer

What will be your key responsibilities:

Hledáme nového člena do našeho rozvíjejícího se DevOps týmu! Pokud máte zkušenosti s koncepty jako je Continuous Integration, Continuous Delivery/Deployment, Infrastructure as Code, Continuous Feedback nebo Continuous Monitoring, pak hledáme právě vás. Naše společnost se specializuje na vývoj softwarových produktů a potřebujeme nadšenou posilu, která nám pomůže zlepšit automatizaci a efektivitu při dodávání našich produktů.

Hlavním úkolem bude zjednodušování procesů v rámci vývoje a dodávání softwaru. Budete spolupracovat s vývojáři na zkrácení času, který je potřebný k ověření a nasazení kódu. Vaším cílem bude také zlepšit infrastrukturu a automatizovat testy, buildy a nasazení pomocí nástroje Terraform.What experience should you have:

Důležitou součástí vaší práce bude také zajištění rychlého zjištění a řešení problémů prostřednictvím efektivního monitoringu a zpětné vazby. Pokud máte zkušenosti s cloudovými platformami jako je Azure a pracovali jste s nástroji pro CI/CD jako je Azure DevOps Services, pak jste ten správný člověk pro nás.

Jsme otevřeni jak zkušeným profesionálům, tak nadaným juniorům, kteří jsou ochotni se učit a přispívat k rozvoji týmu. Nabízíme plný úvazek s možností částečné práce z domu a skvělou pracovní atmosféru, kde si můžete rozvíjet své dovednosti a kariéru. Přidejte se k nám a společně budeme tvořit inovativní a kvalitní softwarové produkty!

What do you get in return:

Hlavním úkolem bude zjednodušování procesů v rámci vývoje a dodávání softwaru. Budete spolupracovat s vývojáři na zkrácení času, který je potřebný k ověření a nasazení kódu. Vaším cílem bude také zlepšit infrastrukturu a automatizovat testy, buildy a nasazení pomocí nástroje Terraform.

Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Informační technologie, region Czech Republic

Embedded Rust Developer

  • Datamole
  • Prague
  • By agreement

Hello, we’re Datamole: a friendly data & AI company of 80+ people based in Prague and Brno. We’re a mix of data scientists, data engineers, and fullstack developers. We develop custom AI, IoT & UI…

Embedded Rust Developer

Javascript/Typescript Engineer

  • Goodcall
  • Praha
  • By agreement

We are looking for a freelance Javascript Engineer for pricing quote solution implementation. Mostly customizations on front end.

Javascript/Typescript Engineer

Java Developer

  • Rohlik Group
  • Czech Republic
  • By agreement

We are a leading e-grocery company in Europe, helping people in Europe eat and live well by delivering fresh, high-quality food quickly and reliably.We are currently seeking a Mid/Senior Java…

Java Developer