Digital Marketer

Ha szeretnél változást elérni az egészséges és fenntartható környezet kialakításával és örömmel vennél részt egy globális cégcsoport tagjaként nemzetközi projektekben, ahol értékelik a sokszínűséget és megvalósítják céljaikat akkor a hirdetésünk neked szól.
Megbízó partnerünk egy holland hátterű vállalat, több kontinensen is aktív szereplője az építőipari szektornak.

What will be your key responsibilities:

  • Digitális csatornák karbantartása, rangsorolása és optimalizálása (Weboldal, CRM rendszer)
  • Helyi és regionális kampányokon való részvétel egy lelkes és profi csapattal, ahol a projektvezetőddel és a hub csapattal közösen alkothatok valami nagyszerűt (landing oldalak, Google, DM)
  • Kulcsfontosságú ügynökségekkel és digitális marketing szakemberekkel való kapcsolattartás, hogy első kézből értesülj a legújabb trendekről
  • Szoros együttműködés a helyi értékesítési csapattal a fókuszált digitális csatornák maximális kihasználása érdekében

What experience should you have:

  • Felsőfokú marketing vagy üzleti területen szerzett diploma
  • Közösségi médiában szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat (Google, weboldal szerkesztés, digitális tartalomkezelés)
  • Közösségi média platformok magas színtű ismerete (hírlevél, lead generálás, konverzió)
  • Angol kommunikációs szintű nyelvismeret szóban és írásban egyaránt

What do you get in return:

  • Versenyképes munkabér
  • Negyedéves bónusz juttatás
  • Nemzetközi és modern munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli munka, fejlődési lehetőség
  • Támogató légkör és összetartó csapat
  • Home Office lehetőség

Další pozice v oboru Obchod, marketing, nákup, region Zsámbék

Sales Back Office Munkatárs

  • Manuvia Expert Recruitment HU
  • Budapest
  • Megegyezés szerint

Megbízónk egy gyógyszeralapanyag gyártással foglalkozó cég, akik bővülés miatt keresnek Vegyész végzettséggel (akár pályakezdő) vagy Vegyész tanulmányokat folytató Sales Back Office Munkatársat…

Termeléstervező

  • Budapest

Partnerünk egy budapesti kutatás-fejlesztéssel és gyártással is foglalkozó cég. Jelenleg budapesti központjukba keresünk Termeléstervező kollégát.

Marketing Manager-Property

  • Budapest
  • By agreement

Megbízónk ingatlanbefektetéssel és –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó cégcsoport, amely az ingatlanpiac egyik legmeghatározóbb szereplője. A cégcsoporthoz tartozó irodaházakkal,…