Doradca Klienta w Zakresie Usług Finansowych

Jesteś młody, ambitny, nie boisz się nowych wyzwań, nie masz doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych, ale Cię to interesuje, a dodatkowo lubisz pracę z Klientem, to ta praca jest dla Ciebie ! Aplikuj do nas! Czekamy do Ciebie!

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

  • Zawieranie umów kredytowych/ leasingowych.
  • Sprzedaż dodatkowych produktów finansowych: ubezpieczenia OC/AC, inne produkty.
  • Budowa dobrych relacji z Klientami.
  • Obsługa kasowa klientów (po wcześniejszym przeszkoleniu).

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta.
  • Praktycznej znajomości produktów finansowych (mile widziane, ale niekonieczne ;) ).
  • Umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych.
  • Rzetelności w wykonywaniu pracy administracyjnej, przygotowywaniu umów i dokumentów.
  • Wykształcenia min. średniego.
  • Otwartości na pracę zespołową.

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Co otrzymujesz w zamian:

  • Umowę o pracę.
  • Stałe wynagrodzenie wraz z bardzo atrakcyjnym systemem bonusowym - możliwość zarobienia od 7000 do 15000 PLN brutto.
  • Nie będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów, nasi handlowcy przyprowadzają do Ciebie tylko zdecydowane osoby na zakup lub sprzedaż samochodów.
  • Pracę według grafiku, tylko 14/15 dni pracujących w miesiącu.
  • Dla najlepszych możliwość awansu i rozwoju zawodowego.
  • System szkoleń.
  • Zakup produktów z rabatami (samochód, kredyt, ubezpieczenia).
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Kartę Multisport.

Poslat nabídku na e-mail