Doradca Klienta w Zakresie Usług Finansowych

Masz doświadczenie w sprzedaży kredytów, leasingów? Nie jest Ci obca: praca z duż ilością dokumentów? Uwielbiasz: pracę z klientem? Twoją mocną stroną jest: doskonała organizacja pracy oraz samodzielność i odpowiedzialność. Czerpiesz przyjemność z osiąganych wyników? Jeśli tak, to wygląda na to, że właśnie na Ciebie czekamy! Szukamy osób na stanowisko Doradcy Klienta ds. Usług Finansowych!

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

  • Zawieranie umów kredytowych/ leasingowych
  • Sprzedaż dodatkowych produktów finansowych: ubezpieczenia OC/AC, inne produkty
  • Budowa dobrych relacji z Klientami
  • Obsługa kasowa klientów (po wcześniejszym przeszkoleniu)

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta
  • Praktycznej znajomości produktów finansowych (mile widziane, ale niekonieczne ;) )
  • Umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Rzetelności w wykonywaniu pracy administracyjnej, przygotowywaniu umów i dokumentów.
  • Wykształcenia min. średniego
  • Otwartości na pracę zespołową

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Co otrzymujesz w zamian:

  • Umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie wraz z bardzo atrakcyjnym systemem bonusowym
  • Nie będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów, nasi handlowcy przyprowadzają do Ciebie tylko zdecydowane osoby na zakup lub sprzedaż samochodów
  • Pracę według grafiku, tylko 14/15 dni pracujących w miesiącu
  • Dla najlepszych możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • System szkoleń
  • Zakup produktów z rabatami (samochód, kredyt, ubezpieczenia)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Kartę Multisport

Poslat nabídku na e-mail