EHS Környeztvédelmi koordinátor

Nemzetközi hátterű gyógyszeripari megbízónk számára bővülés miatt keresünk felsőfokú Környezetmérnök végzettséggel rendelkező Junior vagy Medior szakembert EHS területre, budapesti munkavégzéssel, irodai munkarendben.

  • Folyamatos kapcsolattartás a termelő egységekkel és a külső szakértőkkel
  • Részvétel a hatósági ellenőrzéseken és javaslattétel a hatósági előírások végrehajtására
  • Éves jelentések, bevallások elkészítése és hatóságnak benyújtása (OKIR felületen) – FAVI, LM, LAL, VÉL, stb
  • Környezetvédelmi megbízottként a vállalat környezetvédelemmel kapcsolatos feladatainak ellátása, különös tekintettel a hulladékgazdálkodás napi kérdéseire (MOHU és veszélyes hulladék átvevők), szállítások, nyilvántartások;
  • Szennyvíz önellenőrzések szervezése és koordinálása.
  • Anyagmérleg készítése a veszélyes hulladékot eredményező technológiákról továbbá a VOC technológiákról
  • Rendszeres vizsgálatok, mérések végzésére a legkedvezőbb szolgáltatás felkutatása
  • Dolgozók környezetvédelmi oktatása
  • Jogszabályi változások nyomon követése
  • Telephelyi környezetvédelmi szempontú bejárások elvégzés
  • Közreműködés a szerződések megkötésében, meggyőződik az engedélyek meglétéről;
  • Környezetvédelmi termékdíj és környezetterhelési díj meghatározás előkészítésében való közreműködés, adatszolgáltatás;
  • Közreműködés a vállalat ISO 14001 rendszerének kialakításában, környezeti tényezők hatáselemzésének elvégzése
  • Külső szakértők folyamatos tájékoztatása, velük való együttműködés.

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • felsőfokú környezetvédelmi végzettség (B.Sc. vagy M. Sc.);
  • legalább 2 év vegyipari tapasztalat
  • középszintű angol nyelvtudás
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeret (Word, Excel).
  • megbízhatóság, önállóság
  • precíz, minőségi munkavégzés

A kiválasztásnál előnyt jelenthet:

• munka és/vagy tűzvédelmi végzettség

• ADR végzettség

Mit kap cserébe:

  • Stabil céges háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria rendszer
  • Lakhatási támogatás lehetősége

További információ:

• Munkavégzés helye: Budapest

• Teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződés