Elektrikář

Hledáme elektrikáře - elektrotechnika!

Máte vzdělání v oboru elektro a vyhlášku 50 (194/2022)?

Pokud se chcete v oboru elektro dále rozvíjet, ozvěte se!

Máme pro Vás mnoho příležitostí!

Náplň práce:

  • Diagnostika závad a opravy elektrických zařízení
  • Nahodilé servisy u klientů
  • Správa výrobních elektronických zařízení
  • Provádění údržby a oprav

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Výhlášku 50 (194/2022) - §5 (§6 a výše výhodou!)
  • Ochota se učit novým věcem
  • Praxe v oboru - výhodou!
  • Znalost Aj - výhodou!

Co dostanete na oplátku:

  • Platové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
  • Dovolená od 25 dní
  • Příspěvek na stravné/stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Maximální podpora společnosti v začátcích