Elektrikář - Elektrotechnik

Hledáme elektrotechnika!

Máte vyhlášku 194/2022? (vyhláška 50)

Máte po škole, nebo už máte praxi a hledáte zaměstnání, kde Vás dokáží ocenit?

Ozvěte se, máme pro Vás mnoho příležitostí!

Náplň práce:

  • Preventivní a nahodilé údržby elektro technologií
  • Instalace nových technologií
  • Technická podpora zákazníků
  • Starání se o zákazníky ve svěřeném regionu
  • Zodpovědnost za pořádek na pracovišti

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Vzdělání v elektro oboru
  • Vyhlášku 194/2022 - §5 - vyšší § výhodou!
  • Praxe v oboru - výhodou!
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni - výhodou!

Co dostanete na oplátku:

  • Cestovní náhrady (až do výše 20.000 Kč!)
  • Náborový příspěvek až 50.000 Kč
  • Příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní sickdays
  • Služební notebook i telefon
  • Přátelský, otevřený kolektiv rodinné společnosti