Elektronik Hradec Králové

Náplň práce:
  • zajišťování plynulého chodu výrobních linek
  • opravy a seřizování/ programování elektro zařízení
  • plnění plánu oprav
  • zajišťování externích oprav strojů a zařízení
  • řešení okamžitých výpadků a poruch na zařízení výrobních linek
  • proškolení obsluh na příslušné výrobní operace
  • zpracování technické dokumentace
  • vedení karet údržby
  • spolupráce na inovačních projektech a na modernizaci strojních zařízení

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Co od Vás očekáváme?
  • SOU nebo SOŠ elektrotechnického nebo technického směru
  • znalost výrobní elektroniky a robotiky
  • odbornou způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou
  • aktivní přístup k práci, zodpovědnost, flexibilitu
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • řidičské oprávnění skupiny B výhodou

Co dostanete na oplátku:

Co Vám nabízíme?
  • zázemí dlouhodobě prosperující české výrobní společnosti v automotive
  • jistotu stabilního zaměstnání
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, závodní jídelna v areálu
společnosti, příspěvek na stravování)
  • slevu na firemní výrobky
Kdy můžete nastoupit?
  • ihned nebo dohodou