Facility Coordinator

W związku z powiększeniem się zespołu Facility & Construction, w naszej firmie, poszukujemy odpowiednią osobę na stanowisko Facility Coordinator (Koordynator ds. obiektów).

- Przygotowywanie kompleksowej dokumentacji przetargowej w celu pozyskania wykonawców na remonty

- Aktywne wyszukiwanie i selekcjonowanie firm do drobnych napraw i remontów

- Nadzorowanie oraz odbieranie wykonanych prac remontowych, zapewniając ich zgodność z ustalonymi standardami i harmonogramem

- Prowadzenie precyzyjnej dokumentacji technicznej dla obiektów budowlanych, w tym prowadzenie ksiąg obiektów

- Monitorowanie i zapewnianie spełnienia zobowiązań z zakresu BHP, PPOŻ i ustaw budowlanych , wynikających z umów najmu nałożonych przez Wynajmującego

- Opracowywanie harmonogramów prowadzonych robót

- Opieka środowiskowa i współpraca z podmiotami współpracującymi, w tym raportowanie

- Obowiązki z zakresu facility wynikające z Ustaw i potrzeb Spółek

- Przygotowywanie planów i kontrola realizacji zadań

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

- Co najmniej 2 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

- Dobra znajomość przepisów BHP i PPOŻ oraz prawa budowlanego

- Gotowość do ciągłego podróżowania na terenie całej Polski

- Posiadanie takich cech osobowościowych jak entuzjazm i dynamizm

- Posiadanie rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz chęci do działania i bycia sprawczym

- Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat) z miejscem pracy na terenie całej Polski (siedziba firmy znajduje się w Piasecznie, miejsce zamieszkania kandydata jest dowolne)

- Narzędzia pracy jak auto służbowe, laptop i telefon komórkowy

- Opieka medyczna

- Multisport (dofinansowany przez pracodawcę)

- Ubezpieczenie grupowe (super wynegocjowane ceny, finansowane przez pracownika)

- Nagroda w ramach rekomendacji kandydata do pracy i/lub klienta