Finance Project Manager

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáta na pozici Finance Project Manager – Expert na digitalizaci finančních procesů.

  • Máte za sebou viditelné výsledky v rámci projektového řízení?
  • Máte zkušenosti s nastavováním nových automatizačních procesů, implementací nových postupů, jejich zefektivňováním v rámci širšího regionu?
  • Jste člověk, který je schopen vymyslet koncept zadání, asistovat při vývoji, implementaci a následném testování?
  • Máte zkušenosti z prostředí centra sdílených služeb a hledáte novou náročnou profesní výzvu?

V případě zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis. Budeme Vás kontaktovat.

Náplň práce:

  • Vedení a řízení projektů digitální transformace finančního oddělení.
  • Identifikace potřeb a požadavků finančního týmu a jejich následná interpretace vývojovému týmu.
  • Spolupráce na návrhu procesů, funkcionalit systému, vytváření dokumentace a metodik.
  • Podílení se na nastavení automatizačních procesů, implementací, nových postupů a jejich zefektivňování.
  • Asistence při vývoji, testování a implementaci nového systému za účelem digitalizace finančních procesů.
  • Pravidelný reporting o stavu projektu.
  • Úzká spolupráce s finančním ředitelem, projektovou kanceláří a týmem vývojářů.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Klíčové požadavky:

  • Minimálně 5 let zkušeností z financí (finančně-provozní pozice) ideálně z prostředí centra sdílených služeb.
  • Zkušenost s change managementem.
  • Zkušenost s řízením finančních projektů.
  • Dobrá orientace v českých účetních standardech.
  • Znalost ERP systémů (např. MS Dynamics NAV/365, SAP, Oracle atd..)
  • Výborná znalost finančních procesů a jejich implementace.
  • Analytické, strukturované a procesní myšlení.
  • Velmi dobré komunikační dovednosti, vyjednávací schopnosti, argumentace jak v českém, tak anglickém jazyce.
  • Project management a organizační schopnosti.
  • Silná orientace a tah na výsledky.
  • Proaktivní osobnost, která dokáže posouvat věci dopředu.

Co dostanete na oplátku:

Klient nabízí:

  • Náročnou profesní výzvu za motivujících podmínek.
  • Možnost uplatnit se v dynamické mezinárodní firmě.
  • Možnost strategicky se podílet na změnách uvnitř společnosti ovlivňující další fungování v několika regionech.
  • Dynamickou práci, možnost vést různorodé, strategické projekty.
  • Samostatnost a zodpovědnost.
  • Výborné finanční ohodnocení.
  • Firemní benefity - Multisport kartu, 25 dní dovolené, možnost profesního i osobnostního rozvoje, teambuildingy, školení, produktové slevy atd..