Finanční Controller

Staňte se Finančním Controllerem ve stabilní výrobní společnosti!

Vypracování pravidelných controllingových reportů v oblasti:
  • řízení nákladů společnosti (aktivity based costing,
kalkulace),
  • cenotvorby a cenové politiky společnosti,
  • výrobního controllingu (OEE, efektivita práce),
  • finančního controllingu
Dále budete podílet na:
  • tvorbě a pravidelných aktualizacích finančního plánu
společnosti,
  • řízení finančního zdraví společnosti a mít možnost
navrhovat konkrétní zlepšení,
  • plánování a řízení cash-flow,
  • plánování a vyhodnocování investic,
  • přípravě podkladů pro čerpání veřejné podpory,
  • zavádění skupinových metodik a harmonizace.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • VŠ vzdělání – finance a účetnictví, podniková ekonomie,
  • proaktivní přístup k řešení problému,
  • znalost MS Excel,
  • analytické myšlení, smysl pro detail,
  • zkušenost s controllingem z výrobní společnosti
výhodou nikoliv podmínkou
  • vhodné i pro absolventy

Co dostanete na oplátku:

  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní příplatky ke mzdě
  • dotované stravování v závodní jídelně
  • příspěvek na penzijní pojištění

Další pozice v oboru Ekonomika a Finance, region Ústecký kraj

ANALYTIK/ČKA TRHU - PRICING MANAGER

  • Manuvia Expert Recruitment
  • ústí nad Labem
  • 33 - 40 000 Kč/měs

Pro ryze českou chemickou firmou evropského významu s historií výroby od roku 1856, hledáme kolegu na pozici analytik/čka trhu - pricing manager? Máš vystudovanou VŠ ekonomického směru?? Domluvíš…

Internal Auditor

  • Goodcall
  • Teplice
  • By agreement

Become Internal Auditor for a stable company!

Bankéř pobočky/ celá ČR

  • FreeCon
  • Teplice
  • Dohodou

Náplň práce:Prodej bankovních produktů včetně spotřebitelských úvěrůPoskytování servisu a poradenství stávajícím i potenciálním klientůmOslovování a akvizice klientůZodpovědnost za vedení klientské…